Aktívna dovolenka pri Oravskej priehrade

Autocamp pri Studničke - Námestovo sa nachádza v malebnom prostredí Oravskej priehrady, obklopený nádhernou scenériou okolitých hôr a kopcov. Do nášho kempu sú srdečne pozvaní všetci dovolenkári, ktorí chcú zažiť aktívnu dovolenku spojenú s dokonalým relaxom.

Kemp nájdete v nádhernom pokojnom prostredí priamo pri Oravskej priehrade. Dosýta si užijete kúpanie, opaľovanie, rybolov, plavbu vyhliadkovou loďou, člnkovanie či rôzne iné vodné športy. Krásne výhľady zažijete z Oravskej Magury, Pilska, Západných Tatier či populárnej Babej hory. Ak Vás zaujíma ľudová architektúra a chcete sa dozvedieť niečo nové o našom regióne navštívte pamiatkovú rezerváciu Bobrova raľa v neďalekom Podbieli.

Prevádzka kempu je zabezpečená počas letného obdobia od apríla do októbra. Kemp má vyhradené odstavné miesta pre 20 karavanov a 40 parkovacích miest pre autá a motorky. Návštevníkov, ktorí preferujú pevnú strechu nad hlavou, ubytujeme v štyroch drevených chatkách s celkovou kapacitou pre 24 osôb. Tím, ktorí nemajú vlastný karaván, vieme prenajať náš.

V troch chatkách je možné ubytovať 5 hostí na dvoch manželských posteliach a samostatnej posteli. Jedna chatka je určená pre 4 hostí, ktorí sa vyspia na manželskej posteli a dvoch samostatných posteliach. Každá chatka je vybavená dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, televízorom a terasou s vonkajším posedením.

Karaván disponuje dvoma dvojlôžkami a jedným samostatným lôžkom. Kuchynský časť karavánu je vybavená chladničkou s mrazničkou a plynovým varičom s rúrou.

Všetci dovolenkári môžu využiť kúpeľňu, rozdelenú na dámsku a pánsku časť. V dámskej časti sa nachádzajú dva sprchovacie kúty a štyri toalety. V pánskej časti sú podobne dva sprchovacie kúty, dve toalety a dva pisoáre.

V areáli kempu sa nachádzajú dva altánky, hojdacie siete, ohnisko a na prípravu obľúbeného jedla využijete kotlík alebo gril. Vaše ratolesti sa potešia detskému ihrisku, preliezkam, hojdačke, drevenému domčeku, pieskovisku a šmýkačkám. Svoje sily si zmeriate pri plážovom volejbale či futbale. Voňavé dobroty a osviežujúce nápoje si zakúpite v bufete, kde si môžete príjemne posedieť na teraske. V bufete Vám rovnako radi odovzdajú kľúče ku chatkám.

Veríme, že si u nás výborne oddýchnete, načerpáte novú energiu a radi sa k nám budete vracať. Tešíme sa na Vašu návštevu!