Loading

Ubytovanie Relaxačné centrum Terchovec

(378 objektov v okolí 25 km)
Relaxačné centrum Terchovec

Relaxačné centrum Terchovec

Terchová

Moderný aquapark nemusí byť nutne veľký na to, aby Vás dokázal zaujať. Dnes Vám predstavíme tak trochu iný aquapark. Vedeli ste, že v Terchovej sa jeden nachádza? Ak by tam bol aj kedysi, Jánošík by Terchovú zaiste neopustil a nelapili by ho. Určite by sa dodnes máčal v príjemnej vode aquaparku Terchovec.

Terchová, dedinka na Orave zasadená v malebnom horskom prostredí. Môžete si z nej vyraziť na peknú túru, v lete sa potešiť tónmi ľudovej hudby na folklórnom festivale. A k tomu príjemne zrelaxovať.

Celé centrum nájdete v nenápadnej budove, v ktorej prežijete veľmi príjemné chvíle. Zaujímavosťou tohto aquaparku je delenie na dve časti. Jedna v ktorej sú bazény a druhá na športové vyžitie. A to najlepšie ešte len príde.

Prvou časťou je totiž moderné športové stredisko. Do neho môžete ísť aj bez toho, aby ste si zaplatili vstup do bazénovej časti. Prenajať si budete môcť aj celú halu a s priateľmi sa pustiť do športového zápolenia. Nájdete tu turistické informačné centrum, môžete si skočiť na internet a hlavne dať si do tela. Je tu totiž multifunkčná športová hala, v ktorej si zahráte tenis, volejbal, florbal, halový futbal a mnoho ďalšieho. Vedľa haly si zas zahráte biliard, bowling alebo squash. Pre každého sa tu niečo nájde.

Vstup do druhej časti je už štandardne spoplatnený a ponúka relax tej najvyššej kvality. Nájdete tu multifunkčný bazén, v ktorom si nielen oddýchnete, ale môžete si aj zaplávať. Jeho dĺžka takmer 18 metrov je na to postačujúca. Kúsok od neho si doprajete bublinkové potešenie v relaxačno – masážnom bazéne. O Vaše potešenie sa postarajú podvodné trysky, ktoré budú príjemne masírovať každý kúsok Vášho tela. Ešte viac mokrého potešenia na Vás čaká vo vírivých vaniach. Ratolesti sa zase vybláznia v detskom bazéniku s bezpečnou hĺbkou, kde sa im nič nestane. Aby bola starostlivosť o Vaše telo kompletná, nemôže tu chýbať ani sauna, alebo fitness centrum. V ňom si zacvičíte aerobik a rozlúčite sa s prebytočnými kalóriami. Ak ste doteraz neskúsili nijakú masáž, v Terchovci to bude môcť byť po prvý krát. Samozrejmosťou je aj bar, v ktorom nájdete dokonalé osvieženie.

Terchová je vstupnou bránou do turisticky atraktívnej Malej Fatry. Ak tu budete na dovolenke, určite si spravte odbočku aj do aquaparku Terchovec. Nečakajte obrovský areál a hypermoderné vybavenie. Ak máte radi menšie centrá s príjemnými službami v prekrásnom prostredí, ste tu správne. Po namáhavej túre, alebo lyžovačke nie je nič lepšie ako si oddýchnuť v relax centre Terchovec. Aquapark má celoročnú prevádzku a tak si hodinku, možno dve na jeho návštevu určite nájdete.

... zobraziť viac

Chalupa LUKA Terchová

0,1 km od Relaxačné centrum Terchovec, Terchová, v obci / v m...
Chalupa, ktorá s Vami kráča ku zdraviu!

Chalupa SYNKA

0,1 km od Relaxačné centrum Terchovec, Terchová, v obci / v m...
V auguste sa uvoľnili termíny.

Drevenice pod úbočú

0,2 km od Relaxačné centrum Terchovec, Terchová, v obci / v m...
Tradičné drevenice v centre Terchovej!

Chata Pod sochou Jánošíka

0,3 km od Relaxačné centrum Terchovec, Terchová, v obci / v meste
Chalúpka s krbom v tichom prostredí

Apartmány Terchová

0,3 km od Relaxačné centrum Terchovec, Terchová, v obci / v m...
V srdci Terchovej s možnosťou wellness!

Ubytovanie u Jozefa

0,4 km od Relaxačné centrum Terchovec, Terchová, v obci / v meste
Príjemné ubytovanie priamo v Terchovej.

Privát Martoš

0,4 km od Relaxačné centrum Terchovec, Terchová, v obci / v m...
Kontaktujte nás prosím TELEFONICKY

Chalupa pod Haťou

0,4 km od Relaxačné centrum Terchovec, Terchová, v obci / v m...
Nová chalupa s veľmi atraktívnou polohou

Chaty Pod kopcom

0,4 km od Relaxačné centrum Terchovec, Terchová, na okraji ob...
Chaty v tichej lokalite Terchovej

Chalupa pri Lipe

0,4 km od Relaxačné centrum Terchovec, Terchová, v obci / v m...
Útulná chalupa s krbom v Terchovej!