Ideálna dovolenka v Novom Smokovci!

Ak navštívite mesto Vysoké Tatry, určite zavítajte aj do mestskej časti Nový Smokovec, kde Vás srdečne privítame v našej luxusnej APLEND Vile Olívia.

V blízkosti vily sa môžete vyviezť lanovkou na Hrebienok, kde sa v zime pokocháte Ľadovým dómom a celoročne čarovným výhľadom na celé okolie. Priamo v meste je situované múzeum trickartu Tricklandia, kde sa zaručene zabavia všetky vekové kategórie. Zaujímavou je tiež jazda na bobovej dráhe Tatrabob v Tatranskej Lomnici a nezabudnite si tiež oddýchnuť vo wellness centre aquaparku AquCity Poprad, zatiaľčo sa Vaše ratolesti vyšantia na toboganoch a bazénoch. Lyžovačka stojí za to v lyžiarskych strediskách Hrebienok, Jakubkova lúka i Tatranská Lomnica.

Celoročne Vám ponúkame štýlové ubytovanie v desiatich apartmánoch, ktoré svojou kapacitou disponujú priestorom až pre 44 hostí. Na výber máte z ôsmich 2-lôžkových apartmánov s možnosťou prístelky pre dve osoby a dvoch 4-lôžkových apartmánov rovnako s dvomi prístelkami.

Súčasťou všetkých apartmánov je obývacia miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a pohodlným gaučom, ktorý Vám poslúži ako prístelka pre 2 osoby. V každej ubytovacej jednotke rovnako využijete kompletne zariadenú kuchynku a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou a práčkou. 2-lôžkové apartmány sú tvorené zakaždým spálňou s manželskou posteľou a 4-lôžkové apartmány sú mezonetové, s jednou 2-lôžkovou spálňou na poschodí a druhou 2-lôžkovou spálňou na prízemí apartmánu.

Niektoré apartmány sú navyše dovybavené balkónmi. Vo všetkých priestoroch vily je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. V priestoroch vily sú Vám k dispozícii služby recepcie s možnosťou platby kartou ako aj priestory raňajkovej miestnosti a terasy s posedením. Vaše lyže si odložíte v lyžiarni a autá zaparkujete priamo pri vile. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v APLEND Vile Olívia.

Olívia Restaurant je novo otvorená reštaurácia horského typu vo Vysokých Tatrách. Nachádza sa na prízemí apartmánového domu APLEND Vila Olívia***, ktorá v decembri 2017 rozšírila rozmanité portfólio spoločnosti APLEND Apartments & Resorts. Štýlový interiér pripomínajúci modernú horskú chatu si Vás získa nielen komfortným posedením, ale aj vkusne navrhnutými doplnkami, ktoré podčiarkujú celkovú eleganciu objektu.

Prevádzková doma Olívia Restaurant je pomyseľne rozdelená na dve časti. V čase od 11:30 do 16:00 prezentujú útulné priestory dizajnovú kaviareň s množstvom teplých nápojov, ktoré Vás zahrejú po dobrej lyžovačke či romantickej zimnej prechádzke. Po 16:00 sa Olívia Restaurant mení na miesto gastronomických zážitkov! Všetky jedlá sú pripravované s láskou z čerstvých surovín a kvalitných ingrediencií. Tradícia vynikajúcej kuchyne sa v Olívia Restaurant spája s temperamentom talianskych chutí. Skvelé pokrmy sú doplnené rozmanitou vínnou kartou, ktorá poteší chuťové poháriky každého someliéra. Ak hľadáte priestory pre uzavretú spoločnosť, rodinné oslavy či firemné posedenia, vkusne navrhnuté priestory Olívia Restaurant sú pre Vás ako stvorené! Tešíme sa na Vašu najbližšiu návštevu!