Štýlové apartmány v nádhernom prostredí!

Srdečne Vás pozývame do nového APLEND Natur Resort, ktorý sa nachádza v obci Veľká Lomnica, s výhľadom na malebné Vysoké Tatry. Je priam stvorený pre milovníkov pokoja, prírody a domáckej atmosféry.

V jedinečnom tatranskom prostredí budete svoj čas tráviť objavovaním prírodných krás Vysokých Tatier, lanovkou sa vyveziete na vrchol Lomnického štítu alebo zažijete adrenalín na bobovej dráhe. Relax i zábavu si vychutnáte v blízkom AquaFun parku. Milovníci golfu ocenia polohu ubytovania s oproti stojacim špičkovým Golfovým areálom Black Stork, ktorý ponúka profesionálne 27-jamkové ihrisko. V zimnom období si vychutnáte zimné športy v lyžiarskom stredisku Ski Resort Tatranská Lomnica alebo v Starom Smokovci na svahoch lyžiarskych stredísk Hrebienok a Jakubkova lúka.

Naše komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou 48 osôb uprostred malebnej prírody, pozostáva z osemnástich 2-lôžkových apartmánov a dvoch domčekov.

Spoločný voľný čas v každom 2-lôžkovom apartmáne budete tráviť v útulnej spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom a pohodlným gaučovým sedením. Na prípravu vlastného občerstvenia Vám poslúži kuchynský kútik s elektrickým varičom (dvojplatničkou), rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Zároveň tu nájdete kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Každý z apartmánov je vybavený 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou.

V prípade ak sa rozhodnete Vašu dovolenku tráviť v jednom 4-lôžkovom alebo v jednom 6-lôžkovom domčeku, v každom z nich na Vás čaká príjemná atmosféra v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, pohodlná sedačka a kompletne vybavená kuchynka. V 4-lôžkovom domčeku sa nachádza jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a tiež 2-lôžková spálňa s dvomi samostatnými posteľami. 6-lôžkový domček poskytuje navyše jednu spálňu s poschodovou posteľou a možnosť dvoch prísteliek v spoločenskej miestnosti. Súčasťou oboch domčekov je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade potreby Vám za poplatok radi pripravíme detskú postieľku.

Vo všetkých ubytovacích jednotkách je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Priamo pri apartmáne si posedíte na terase s vonkajším posedením a prekrásnym výhľadom. Rodiny s deťmi isto poteší detské ihrisko s hojdačkou, šmýkačkou a preliezkami. K dispozícii sú Vám služby recepcie s možnosťou platby kartou a zapožičania žehličky. Vaše autá si zaparkujete priamo pri ubytovaní. Veríme, že sa v APLEND Natur Resort budete cítiť výborne. Tešíme sa na Vás!