Útulný apartmán pri golfovom ihrisku

Som golfový tréner a v letnom období ponúkam golfové/padleboardove balíky služieb šite na mieru a podla vašich fyzických zdatnosti.

Túžite po pokojnej dovolenke v blízkosti lesa v krásnom a útulne zariadenom apartmáne? Tak neváhajte a navštívte nás v ApartmentSkigolf - Chopok Juh. Apartmán je situovaný v rekreačnom stredisku Tále, v obci Horná Lehota, v okrese Brezno.

Priamo z apartmánu máte možnosť zahrať si na malom 9 - jamkovom golfovom ihrisku Little Bear, ktoré je vhodné pre začiatočníkov ale aj golfististov, ktorí si chcú zdokonaliť krátku hru. Skúsení golfisti si na svoje prídu na majstrovskom prvom 18 – jamkovom golfovom ihrisku na Slovensku, Gray Bear Tále. Ak preferujete radšej turistiku alebo cykloturistiku, odporúčame Vám výstup na vrch Chopok, Dereš alebo Ďumbier. Za poznaním a zábavou sa vydajte do Jaskyne mŕtvych netopierov, Bystrianskej jaskyne, na jazdu vláčikom po Čiernohronskej železnici i na návštevu Lesníckeho skanzenu Vydrovo. Príjemné osvieženie počas teplých letných dní si doprajete na prírodnom kúpalisku Tále ale i verejnom kúpalisku v Podbrezovej. V zime si rôzne zimné športy užijete v lyžiarských strediskách Ski Tále, Mýto Ski Centrum, Chopok Juh a iných.

Príďte stráviť rodinnú dovolenku do celoročne dostupného apartmánu, ktorý Vám ponúka priestor pre pobyt až 6 osôb. Apartmán je sitovaný na 2. poschodí apartmánového domu.

Príjemný oddych po celom dni si doprajete v obývacej izbe, kde si posedíte na pohodlnom gauči, ktorý po rozložení poslúži aj ako prístelka pre jednu osobu. Okrem toho sa v tejto miestnosti nachádza aj televízor s káblovým príjmom, spoločenské hry a kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením, elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mrazničkou, umývačkou riadu, hriankovačom a toasterom. Pokojný a ničím nerušený spánok si doprajete v dvoch spálňach, jednej 3-lôžkovej s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou. Každá z nich je navyše dovybavená televízorom s káblovým pripojením, balkónom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom (vaňou), uterákmi, umývadlom a toaletou. V priestoroch apartmánu je zabezpečené bezplatné káblové a WiFi pripojenie na internet.

Ak k nám prídete s detičkami, s radosťou Vám zabezpečíme stoličku na kŕmenie. Rovnako sa Vaše ratolesti potešia detskému ihrisku s preliezkami, šmýkačkou a hojdačkami nachádzajúceho sa hneď pri objekte. Ak sa rozhodnete naučiť sa hru golf, lekcie golfu Vám zabezpečí sám majiteľ (po dohode), ktorý bol vyhlásený za profesionálneho hráča golfu za rok 2018. Vaše lyže a bicykle si odložíte v priestore na to vyhradenom. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri objekte. Pokojné prostredie, nádherná okolitá príroda a pohodlné ubytovanie, to všetko na Vás čaká u nás v apartmáne ApartmentSkigolf - Chopok Juh. Tešíme sa Vás.