Komfortné ubytovanie v centre Košíc!

Príjemné ubytovanie v Apartments Corona je situované v centre mesta Košice, na Bajzovej ulici. Od ubytovania to máte naozaj veľmi blízko k reštauráciám, nákupným centrám, zastávke autobusu i na železničnú stanicu.

Máte záujem stráviť Vaše voľné chvíle v Košiciach alebo ste do tohto prekrásneho mesta zavítali pracovne? Naše ubytovanie je pre Vás ideálnym miestom. V Košiciach sa môžete príjemne poprechádzať historickým centrom, ktoré je od ubytovania len kúsok. Ak prídete aj s detičkami určite Vám odporúčame spraviť si výlet do Zoologickej záhrady Košice - Kavečany alebo si vychutnať slnečné dni na kúpalisku v Mestskej plavárni Košice. V meste sa taktiež nachádzajú viaceré zaujímavé pamiatky, múzeá i spievajúca fontána, ktorú sa oplatí vidieť.

Ponúkame Vám ubytovanie od mája do novembra v celkovej kapacite 10 lôžok vrátane prísteliek. K dispozícii je Vám jeden apartmán, jedna izba a spoločné priestory.

V obývacej miestnosti s rádiom si spoločne posedíte na rozťahovacom gauči, ktorý Vám slúži aj ako prístelka pre dve osoby. Nachádza sa tu aj kuchynka s jedálenským posedením, v ktorej využijete sklokeramickú varnú dvojplatničku, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru a chladničku.

Apartmán disponuje dvomi 2-lôžkovými spálňami, jedna je vybavená manželskou posteľou a jedna samostatnými lôžkami. V apartmáne sa nachádza aj pohodlná pohovka, ktorá Vám poslúži ako prístelka. Súčasťou apartmánu je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Hostia 2-lôžkovej izby so samostatnými lôžkami a gaučom vhodným aj ako prístelka pre 1 osobu, využijú druhú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

V našom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vaše autá si môžete zaparkovať na spoplatnenom parkovisku pri ubytovaní. Od soboty obeda a v nedeľu je parkovanie zadarmo. Veríme, že Váš pobyt v Apartments Corona bude pre Vás príjemným zážitkom a budete sa u nás cítiť príjemne. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá