Apartmán v historickom centre Košíc!

Voľné termíny na jar a leto!

Srdečne Vás pozývame do nášho útulného Apartment The heart of Košice, ktorý sa nachádza na absolútne ideálnom strategickom mieste, len pár metrov od unikátneho Dómu svätej Alžbety, v historickom centre Košíc.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovom apartmáne s kapacitou 6 lôžok. Umiestnený je na druhom poschodí domu bez výťahu. Pokojný, ničím nerušený spánok si v ňom vychutnáte v dvoch spálňach. V prvej spálni nájdete manželskú posteľ a rádio, kým v druhej spálni sa okrem manželskej postele vyspíte aj na rozťahovacom gauči slúžiacom ako prístelka pre dve osoby.

Poleňošiť si môžete tiež pri pozeraní televízora s káblovým príjmom, a to na pohodlnej pohovke v obývacom priestore. Plne vybavená kuchyňa poteší milovníkov domácich jedál. K dispozícii tu máte elektrickú rúru, plynový sporák, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, mrazničku, kávovar, jedálenské posedenie a dokonca sušičku prádla. Pekná kúpeľňa s vaňou, práčkou a toaletou je samozrejmosťou.

V prípade záujmu Vám v neďalekej reštaurácii sprostredkujeme chutné raňajky (za poplatok). Na vyžiadanie Vám popri práčke a sušičke zapožičiame aj žehličku, oboznámili by sme Vás s ich obsluhou. V celom objekte sme zabezpečili bezplatné WiFi pripojenie na internet. Voľné parkovacie miesto sme Vám zase zaistili v garáži DoubleTree by Hilton Hotel Košice, približne 100 metrov od ubytovania.

Fantastická poloha apartmánu Vás vyláka na potulky po historických uličkách Košíc. Očarí Vás nielen Dóm svätej Alžbety, ale aj obľúbená Spievajúca fontána, Zvonkohra Košice, Východoslovenská galéria, Ulička remesiel, Jakabov palác, Košický hrad, Zoologická záhrada Košice a mnohé iné. Počas horúcich letných dní sa osviežite na Kúpalisku Triton alebo Ryba Anička. Fanúšikovia lyžovania si zamilujú zasnežené svahy Ski Jahodná, Lyžiarskeho strediska Kavečany či Lyžiarskeho strediska Sokoľ.

Ako sami vidíte, u nás sa rozhodne nudiť nebudete! Veríme, že pobyt strávený u nás sa Vám bude skutočne páčiť, oddýchnete si a načerpáte kopec nových a nezabudnuteľných okamihov. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu v Apartment The heart of Košice!

Podmienky pre ubytovanie: Ubytovanie poskytujeme pre deti od 10 rokov a dospelé osoby do 65 rokov. Ubytovanie je možné objednať 1 deň vopred.