Luxusné apartmány na Donovaloch

Hľadáte ubytovanie pri svahoch lyžiarskeho strediska PARK SNOW Donovaly? Práve ste ho našli, náš Apartment House Kamzík 26 a 27, ktorý sa od zjazdovky strediska na Donovaloch nachádza necelých 900 metrov.

Donovaly sú ideálne miesto na trávenie zimnej aj letnej dovolenky. Užívajte si turistiku v Nízkych Tatrách alebo vo Veľkej Fatre, cyklistiku po značených trasách či romantické prechádzky. S deťmi si môžete naplánovať výlet do Habakukov, Donovalkova či Fun arény. V blízkosti je aj wellness relaxačné centrum Gothal. Zimné športy dobre padnú v miestnom lyž. stredisku s celkovou dĺžkou tratí až 11 km. Zjazdovky sú rozdelené do dvoch areálov - Záhradište a Nová hoľa.

Celoročne ponúkame ubytovanie v našom Apartment House Kamzík 26 a 27, ktorý disponuje kapacitou pre 6 osôb v jednom apartmáne a 6 osôb v druhom apartmáne. Do každého apartmánu sa dostanete výťahom. Apartmány sú vybavené okrem spální totožne. Vybrať si môžete:

- jeden 6-lôžkový apartmán Apartment Kamzík 26 s jednou 4-lôžkovou spálňou s dvomi manželskými posteľami a gaučovým sedením v obývačke pre prespanie dvoch osôb.

- jeden 6-lôžkový apartmán Apartment Kamzík 27 s jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou, jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a rozkladacím kreslom, a gaučovým sedením v obývačke pre prespanie jednej osoby.

Každý apartmán sa skladá z nadštandardne vybavenej kuchyne prepojenej s obývacou časťou (s televízorom so satelitným príjmom a gaučom). Odtiaľto sa dostanete aj na priestranný balkón s posedením a výhľadom na zjazdovku. Súčasťou každého apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou a toaletou. Všade sme zaistili bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V apartmánovom dome sa taktiež nachádza reštaurácia s barom, kde podávajú raňajky. Na recepcii Vám poradia kam na výlet a ukážu, kde je miestnosť na odkladanie lyží. Deti sa zabavia na detskom ihrisku. Vieme Vám zapožičať detskú postieľku. Parkovanie zdarma je pred apartmánovým domom, máme však aj vyhradené miesto v garáži (za poplatok). Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá