Najbližšia lokalita pri bazénoch

Apartmány ZL Vadaš sa nachádzjú priamo v areáli termálneho kúpaliska Vadaš v mestečku Štúrovo.

Vďaka svojej vynikajúcej polohe si tak naši hostia môžu počas celého svojho pobytu vychutnávať dokonalý relax v termálnych bazénoch kúpaliska alebo sa veľmi dobre zabaviť v jeho adrenalínovej časti s možnosťou jazdy na štvorkolkách či motokárach. Milovníci tenisu, futbalu či plážového volejbalu si tu taktiež prídu na svoje. Rozľahlé jazero (nachádzajúce sa priamo v areáli kúpaliska) poteší najmä tých z Vás, ktorí máte radi romantické člnkovanie, vodné bicyklovanie alebo ste nadšencami rybolovu. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete návštevou majestátnej maďarskej baziliky v Ostrihome alebo sa vyberte na jednodňový autobusový výlet do nádhernej historickej Budapešti s možnosťou navštíviť aj "Tropicarium" (žraločiu zoo).

Počas letných mesiacov Vám ponúkame príjemné ubytovanie v klimatizovaných apartmánoch (klimatizácia za príplatok 10 EUR/týždeň), ktoré je možné vďaka ich dispozičnému riešeniu prenajať aj ako dve samostatné jednotky (nepriechodné, spojené jednou stenou) so spoločnou terasou. Ubytovanie disponuje celkovou kapacitou 10 lôžok.

Každý z nich disponuje jednou spálňou s poschodovou posteľou pre dve osoby a menšou spoločenskou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom a rozkladacím gaučom, využiteľným ako prístelka pre ďalšie dve osoby. Chutnú domácu stravu si môžete pripraviť v plne zariadenej kuchyni, ktorá je vybavená elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Okrem kuchyniek je samozrejmosťou oboch apartmánov aj vlastná kúpeľňa s masážnym sprchovacím kútom a toaletou.

Vo vonkajšej časti si môžete na terase príjemne oddýchnuť alebo si zahrať s deťmi či priateľmi nejakú zábavnú spoločenskú hru. Vaše auto pohodlne odparkujte hneď pri ubytovaní.

Využite našu ponuku pre strávenie ideálnej dovolenky priamo v areáli kúpaliska Vadaš a rezervujte si u nás ubytovanie už teraz! Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi