Nadštandardné ubytovanie blízko vlekov!

Pozývame Vás do Apartmánov Zadedová, ktoré sú situované v blízkosti zjazdoviek lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica, v lokalite Zadedová.

Z chaty to máte blízko k viacerým turistickým i cyklistickým chodníkom a zaujímavým atrakciám tejto nádhernej časti Kysúc. Tu si vychutnáte príjemné prechádzky do prírody, nazbierate si lesné plody a hríby alebo len tak zrelaxujete od bežného pracovného týždňa. V zime na Vás čakajú upravené svahy lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica, kde si prídu na svoje veľkí i malí.

Nadštandardné Apartmány Zadedová sú v prevádzke celoročne a poskytujú komfortný priestor pre pobyt až 11 osôb v troch apartmánoch. Naše ubytovanie je ideálne najmä pre rodinky s deťmi.

Prízemie ubytovania slúži ako spoločenská - denná miestnosť pre všetkých ubytovaných hostí. Nachádza sa tu krb, pohodlný gauč, televízor so satelitným príjmom a veľký jedálenský stôl so stoličkami. V prípade záujmu pripravíme pre detičky aj detský kútik s hračkami. S touto miestnosťou je prepojená spoločná kompletne zariadená kuchyňa, v ktorej využijete elektrický sporák s rúrou, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničkou s mrazničkou.

Na druhom podlaží je situovaný jeden 3-lôžkový apartmán s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a dva dvojizbové apartmány zakaždým so spálňou s manželskou posteľou a obývacou miestnosťou s rozťahovacím gaučom slúžiacim pre komfortné prespanie dvoch osôb. Každý z apartmánov disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V cene ubytovania Vám radi poskytneme detskú postieľku.

Pre našich hostí poskytneme po dohode a za poplatok možnosť využiť saunu, vírivú vaňu a menší bazén (3 x 4 m) s protiprúdom. Vaše bicykle a lyže si pokojne odložíte v garáži, kde je v prípade potreby pripravená druhá chladnička s mrazničkou. Váš voľný čas v exteriéri strávite posedením na drevených laviciach pri ubytovaní, kde je možné využiť záhradný gril. Priestor na zaparkovanie dvoch áut je priamo pri chate a vo vzdialenosti 20 metrov zaparkujete aj ďalšie autá.

Užite si dovolenku snov v nádhernom prostredí Oščadnice a ubytujte sa v našich Apartmánoch Zadedová. Nadštandardné zariadenie a príjemná atmosféra zaručená!


Preferujeme: Rodiny s deťmi