Štýlové apartmány blízko strediska Jasná

Apartmány VIA JASNÁ sa nachádzajú v ústí atraktívnej Demänovskej doliny, priamo pri vstupe do jedného z najvyhľadávanejších lyžiarskych a turistických centier Slovenska, Jasná - Nízke Tatry.

Apartmánový rekreačný komplex je vzdialený len 2 kilometre od Liptovského Mikuláša a pohodlných 30 minút jazdy (60 kilometrov) od medzinárodného letiska Poprad. Vďaka výbornej polohe sú apartmány skvelým východiskovým bodom k množstvu športových a prírodných atrakcií a zaujímavých miest Liptova, ktoré môžete navštevovať počas celého roka. V zimnom období Vám jednoznačne odporúčame vyskúšať lyžovačku v špičkovom lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry, s vynikajúcimi službami a umelo zasnežovanými zjazdovkami. Medzi najzaujímavejšie atrakcie regiónu Liptov patrí aj najväčší aquapark na Slovensku s termálnymi bazénmi, tobogánmi a vitálnym svetom s wellness službami - Aquapark Tatralandia. Milovníci kultúry a historických pamiatok môžu navštíviť blízke turisticky vyhľadávané mesto Liptovský Mikuláš. V letnom období sa lyžiarske stredisko Jasná - Nízke Tatry mení na atraktívne rekreačno - športové centrum, ponúkajúce výborné cyklotrasy rôznych náročností, turistické trasy i okruhy či lanový park Tarzania. Vytvorené sú tu výborné podmienky aj pre lukostreľbu, paintball, horolezectvo, jazdy na vznášadle alebo rafting. Priamo v Demänovskej doline neďaleko apartmánov sa nachádzajú aj pozoruhodné demänovské jaskyne, ktoré si svojich návštevníkov získavajú svojou tajuplnosťou, prekrásnymi ľadovými útvarmi i čarokrásnymi jazierkami.

Apartmány VIA JASNÁ Vám celoročne ponúkajú komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou ubytovania pre 187 osôb. Hostia si tu môžu vybrať spomedzi:
- piatich 2-lôžkových izieb,
- ôsmych 2-lôžkových izieb Štandard Superior s jednou prístelkou,
- pätnástich 2-lôžkových izieb Štandard Superior s dvomi prístelkami, z toho osem s balkónom,
- siedmych 2-lôžkových rodinných mezonetových izieb s jednou alebo dvomi prístelkami,
- troch 2-lôžkových štúdií apartmánového typu,
- desiatich 2-lôžkových apartmánov s jednou alebo dvomi prístelkami,
- dvoch mezonetových 2-lôžkových apartmánov s dvomi alebo tromi prístelkami,
- jedného mezonetového 4-lôžkového apartmánu s dvomi spálňami a dvomi prístelkami.

Okrem pohodlného ubytovania ponúkajú Apartmány VIA JASNÁ aj zázemie pre komplexný oddych a pohodu. Hosťom je tu k dispozícii reštaurácia s terasou, kaviareň, konferenčná miestnosť a herňa vybavená televízorom so satelitom, biliardovým stolom a stolným tenisom. Nechýbajú tu ani sklady na odkladanie lyží a športových potrieb, ktorých súčasťou sú aj špirály na vyhrievanie topánok. Pre Vaše detičky sme pripravili útulný detský kútik plný hračiek, kde sa môžu s novými kamarátmi zabávať po celý deň. Po aktívne strávenom dni Vám odporúčame vychutnať si relax v príjemných priestoroch wellness centra, kde sú Vám k dispozícii sauny, masážne sprchy, súkromné vírivky a bazén. Na objednávku Vám radi zabezpečíme aj šikovného maséra s ponukou voňavých relaxačných masáží.

Pre firemné skupiny ponúkame organizovanie kongresov, školení, firemných akcií alebo teambuildingov v kongresovej miestnosti s kapacitou až 70 osôb. K dispozícii je tu samozrejme najmodernejšie technické vybavenie. V reštaurácii Vám ponúkame bohatú ponuku kvalitných jedál a miestnych špecialít, kde čarovnú atmosféru doplní posedenie pri praskajúcich polienkach v krbe. Širokú ponuku alkoholických a nealkoholických nápojov Vám radi ponúkneme v lobby bare a v útulnej kaviarni na prízemí apartmánového domu.

Pohodlne zaparkovať Vaše autá je možné na parkovisku hneď pri apartmánoch. Veľmi radi Vás privítame v prekrásnom prostredí Tatier a veríme, že sa u nás budete cítiť maximálne príjemne. Príďte k nám zažiť nezabudnuteľnú dovolenku! Tešíme sa na Vás!