Veľmi pekné apartmány v Tatrách!

Apartmány Valnela sa nachádzajú v nádhernom horskom prostredí Vysokých Tatier, v pokojnej centrálnej časti obce Veľká Lomnica. Vďaka svojej výbornej polohe predstavujú apartmány ideálny východiskový bod pre podnikanie množstva turistických prechádzok a vysokohorských hrebeňových túr po Tatranskom národnom parku. Váš pobyt si môžete taktiež spríjemniť hraním golfu v blízkom, len jeden kilometer vzdialenom golfovom areáli Black Stork alebo skvelou lyžovačkou v TOP lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica, ktoré sa nachádza 7 kilometrov od apartmánov. Dokonalý relax zažijete v bazénoch s termálnou vodou v neďalekom AquaCity Poprad alebo v areáli obľúbeného termálneho kúpaliska Vrbov (obidva vzdialené cca 10 minút cesty autom). V rámci voľného času Vám odporúčame navštíviť prírodné krásy a historické pamiatky regiónu Spiš. Spoznať tak môžete čarovnú Beliansku jaskyňu, Červený kláštor, dominantný Spišský hrad, Kostol Najsvätejšej Trojice v Kežmarku alebo najvyšší drevený gotický oltár na svete v Chráme sv. Jakuba v Levoči.

Apartmány Valnela Vám celoročne ponúkajú ubytovanie v 5 útulných apartmánoch s celkovou kapacitou pre 14 - 22 osôb. Hostia si môžu vybrať spomedzi jedného menšieho 2-lôžkového apartmánu, dvoch 3-lôžkových, jedného 5-lôžkového a jedného 6-lôžkového apartmánu (vrátane prísteliek). Súčasťou každého apartmánu je obývacia miestnosť s rohovou rozkladacou sedačkou, konferenčným stolíkom, televízorom a rádiom. Na prípravu chutných jedál môžu hostia vo svojich apartmánoch využívať plne zariadenú kuchyňu, vybavenú sklokeramickou varnou doskou (malý apartmán disponuje len elektrickou dvojplatničkou), teplovzdušnou rúrou, chladničkou s malým mraziacim boxom, kuchynským riadom ako aj jedálenským stolom so stoličkami. V celom objekte majú hostia zaistenú možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Príjemne oddýchnuť si je možné vo veľmi pekne upravenej záhrade ubytovania s letnou terasou, príjemným vonkajším posedením, záhradnou hojdačkou a možnosťou grilovania alebo varenia kotlíkového gulášu na ohnisku. Pre Vaše deti je tu k dispozícii detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkou, šmýkačkou, trampolínou a množstvom hračiek, kde sa budú chcieť šantiť od rána do večera.

Pohodlné parkovanie Vašich áut je zaistené v uzavretom dvore ubytovania. Príďte si oddýchnuť k nám a my sa postaráme o Vašu maximálnu spokojnosť! Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Domáce zvieratá