Zrekonštruované apartmány pri cyklotrase

Apartmány v Motoreste Farmárik ležia na periférií mesta Topoľčany, v obci Tovarníky. Okrem útulného ubytovania môžete u nás využívať služby reštaurácie s výbornou kuchyňou.

Pokiaľ patríte k aktívnejším hosťom, poteší Vás značená trasa pre cyklistov, turistov aj bežcov, smerujúca priamo do srdca Považského Inovca. Trasa sa napája na ďalšie trasy tiahnuce pohorím. Výlety môžete robiť aj na elektrobikoch, ktoré Vám s radosťou prenajmeme. V Topoľčanoch si oddýchnete v celoročne prístupnom bazéne, na masáži, zahráte si tenis alebo squash. Obľúbené je tiež rybárčenie aj poľovníctvo – v blízkosti zvernica. Nevynechajte prehliadku Kaštieľa rodu Apponyiovcov či Topoľčiansky hrad. V zime je lyžovanie možné v Ski Bezovec.

Celoročne prístupné Apartmány v Motoreste Farmárik sú kapacitne pripravené pre maximálne 9 hostí. Vybrať si môžete z takmer totožných dvoch variant:
- Farmárik 1 pre 6 osôb, s manželskou posteľou v spálni, manželskou posteľou v obývačke a prístelkou pre dvoch na gaučovom sedení (v obývačke),
- Farmárik 2 pre 3 osoby, kde v spálni je manželská posteľ a v obývačke gauč pre prespanie jednej osoby.

Oba apartmány sú klimatizované a vybavené obývacou miestnosťou s televízorom, spoločenskými hrami a gaučovým sedením. V kompletne zariadenej kuchyni si môžete pripraviť vlastnú stavu. V každej sa nachádza elektrický sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a jedálenské posedenie. V každom apartmáne je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou a toaletou. WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou.

Oddýchnuť si môžete v altánku s posedením, na terase, počas grilovania na grile aj v ohnisku, prípadne na záhradnej hojdačke. V areáli je umiestnené detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkou, preliezkami, šmýkačkou, hračkami pre deti a trampolínou. V našej reštaurácii s terasou a barom si vychutnáte skvelé jedlá. K dispozícii máme tiež zasadačku, detskú vysokú stoličku, elektrobicykle, športové potreby na hru bedmintonu, futbalu aj stolného tenisu. Na našej farme chováme kravičky - to sa páči najmä deťom. Parkovanie áut je priamo pri objekte pod dohľadom kamier. Tešíme sa na Vás!