Príjemné ubytovanie za výhodné ceny!

Voľné termíny na jar a leto 2020!

Privát u Vlasty nájdete v príjemnom prostredí na okraji podtatranskej obce Štrba, rozprestierajúcej sa medzi Nízkymi a Vysokými Tatrami. Blízke okolie tak ponúka pre hostí množstvo možností trávenia voľného času. Spríjemniť Váš pobyt si môžete prechádzkami, dlhšími horskými túrami, návštevou blízkej Tatranskej Štrby, Lopušnej doliny, Štrbského Plesa, či AquaCity v Poprade.

Hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v príjemne zariadených dvoch apartmánoch s kapacitou 5 osôb, ktoré sú súčasťou rodinného domu. Na prízemí objektu máte k dispozícii apartmán zložený z dvoch dvojlôžkových izieb s televízorom, pričom v jednej z nich je možnosť jednej prístelky. Na prípravu chutnej domácej stravy nechýba v apartmáne plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou. Samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou. V podkroví rodinného domu je možnosť ubytovania vo väčšej spálni so 4 pevnými lôžkami a jednou prístelkou. Ubytovaní hostia tu môžu taktiež využívať kompletne zariadenú kuchynku, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Na trávenie voľných chvíľ majú hostia v objekte pripravenú spoločenskú miestnosť s posedením, televízorom a počítačom s pripojením na internet.

Vo dvore ubytovania je zabezpečená možnosť grilovania a vonkajšieho posedenia v altánku. S parkovaním mať problém nebudete, zaparkovať svoje auto môžete priamo v uzavretom dvore. Tešíme sa na Vašu návštevu.