Na okraji lesa v tichom prostredí

Príjemné ubytovanie v Apartmánoch u Štefana sa nachádza v tichom prostredí obce Zuberec, v blízkosti lesa.

Atraktívne okolie Zuberca láka turistov a milovníkov horských túr, ktorí radi spoznajú prekrásnu prírodu Západných Tatier - Roháčov. V Zuberci je možné navštíviť Múzeum oravskej dediny alebo sa pokochať zaujímavou Brestovskou jaskyňou. Voľné chvíle plné relaxu strávite v Meander Thermal Parku v Oraviciach alebo v Aquaparku Tatralandia. V zime ocenia lyžiari a snowboardisti upravené zjazdovky lyžiarskych stredísk Ski centrum Zuberec - Milotín a Janovky.

Celoročne Vám ponúkame útulné ubytovanie v štyroch apartmánoch s celkovou kapacitou pre 20 osôb. Radi ubytujeme menšie aj väčšie skupiny i rodinky s deťmi.

Na prízemí ubytovania sa nachádza jeden 4-lôžkový apartmán s možnosťou využitia prístelky a jeden 5-lôžkový apartmán. Na poschodí sú situované dva 4-lôžkové apartmány s balkónom a možnosťou využitia prístelky. Všetky apartmány sú vybavené televízorom, vlastnou kuchynkou s elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Každý z nich disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

V suteréne ubytovania sa nachádza spoločenská miestnosť s televízorom, pohodlným sedením a rôznymi spoločenskými hrami. Táto miestnosť je prepojená s kompletne zariadenou kuchynkou, ktorú využijú všetci hostia apartmánov. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemné dovolenkové dni strávite v altánku s vonkajším posedením a záhradnou hojdačkou. Tí najmenší sa potešia detskému bazénu, hojdačke a trampolíne. Využijete tu rovnako gril, záhradný krb, kotlík a možnosť opekania na ohnisku. V prípade potreby Vám bicykle a lyže radi odložíme v osobitnej miestnosti. Vaše autá je možné zaparkovať priamo pri ubytovaní.

Ponúkame Vám možnosť zažiť aj agroturistiku a potešiť sa domácimi zvieratkami od jari do jesene. Chováme ovečky, kačky a býka, v našom areáli sa nachádza tiež rybník s rybami. Príďte si teda vychutnať krásy oravskej prírody do Apartmánov u Štefana a zaručene prežijete príjemné voľné chvíle s najbližšími či známymi. Tešíme sa na Vašu návštevu!