V príjemnom prostredí na okraji lesa

Apartmány u starej mamy sú situované v nádhernom horskom prostredí Vysokých Tatier, na okraji lesa v tichej časti malebnej rázovitej obce Štôla. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu, relaxu a turistiky. Spríjemniť Váš pobyt si môžete zberom lesných plodov, spoznávaním rôznych kultúrnych a historických pamiatok či podnikaním rôznych peších a cyklistických túr do známych neďalekých tatranských centier ako Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Hrebienok či Tatranská Polianka. V zimnom období si budete môcť vychutnať výbornú lyžovačku, vybrať si môžete hneď z viacerých kvalitných lyžiarskych stredísk v okolí (Štrbské Pleso, Hrebienok, Lopušná dolina).

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v dvoch samostatných apartmánoch, umiestnených na prízemí rodinného domu. K dispozícii pre Vás máme jeden 3-lôžkový a jeden 4-lôžkový apartmán, ktoré disponujú vlastným vchodom. Spálňová časť oboch apartmánov je tvorená jednou manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom (prípadne dvomi samostatnými lôžkami). Na prípravu vlastného stravovania Vám v apartmánoch poslúži plne vybavená kuchynka, v ktorej okrem kompletného kuchynského príslušenstva (riadu na varenie a stolovanie) môžete využívať elektrický varič (jednoplatničku), rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru a chladničku. Samozrejmosťou apartmánov je bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia v záhradnej časti ubytovania s vonkajším posedením, krbom a záhradnou hojdačkou. K dispozícii je Vám aj veľká oplotená záhrada s možnosťou hrania rôznych loptových hier. Pre úschovu motocyklov a bicyklov môžete použiť priestory našej garáže. V prípade potreby vysušenia vlhkých odevov, resp. odloženia sánok a lyží je hosťom k dispozícii krytá veranda. Bezplatné parkovanie je zabezpečené priamo vo dvore ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Fajčiarov