Apartmánový dom pri Vinianskom jazere

Apartmány u Janka sú situované na brehu známeho Vinianskeho jazera na východnom Slovensku. Rozľahlé jazero a jeho krásna okolitá príroda pritiahne každoročne tisícky milovníkov kúpania, člnkovania, rybolovu a pešej turistiky či cykloturistiky. Okolité lesy priam lákajú nadšencov hubárčenia a zberateľov lesných plodov. Len pár minút od ubytovania sa nachádza turisticky vyhľadávaná vodná nádrž Zemplínska Šírava s rozľahlou plážovou časťou, kúpaliskom a novopostaveným aquaparkom s termálnou vodou ako aj širokou ponukou wellness služieb, kde si isto skvelo oddýchnete a načerpáte novú energiu. V zimnom období sa tu výborne odreagujú tí z Vás, ktorí sa radi korčuľujú alebo bežkujú - jazero a jeho okolie je na to ako stvorené!

Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné ubytovanie v Apartmánoch u Janka s celkovou kapacitou 18 - 26 lôžok. Hostia si môžu vybrať spomedzi dvoch 2-lôžkových izieb s balkónom, vybavených manželskou posteľou, LCD televízorom so satelitným príjmom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. K týmto izbám patrí spoločná kúpeľňa s toaletou na chodbe.

Pre rodinky s deťmi či skupinky priateľov máme pripravené štyri priestrannejšie apartmány s terasou, dva s kapacitou 3 až 5 lôžok a dva ďalšie apartmány pre 4 až 6 osôb. Kapacitne väčšie apartmány na prízemí (pre 4 až 6 osôb) pozostávajú zo spálne s manželskou posteľou a spoločenskej miestnosti s LCD televízorom so satelitným príjmom, rozťahovacím gaučom (využiteľným ako prístelka pre dve osoby) a dvomi ďalšími samostatnými lôžkami. Zvyšné dva kapacitne menšie apartmány na poschodí (pre 3 až 5 osôb) disponujú spálňou s manželskou posteľou a spoločenskou miestnosťou s LCD televízorom so satelitným príjmom a tromi pevnými lôžkami. Vo výbave dvoch apartmánoch sa nachádzajú aj krbové kachle, ktoré najmä podvečer navodia príjemnú romantickú atmosféru. Svoje obľúbené jedlá si môžete pripravovať v kuchyni každého apartmánu, vybavenej elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a potrebným riadom. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je rovnako vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Hosťom je v celom objekte k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Hneď pri ubytovaní sa nachádza drevený priestranný altánok, kde si môžete na grile pripraviť niečo dobré pod zub alebo si len tak oddýchnuť pri osviežujúcom pivku či voňavej káve. K dispozícii je Vám tu aj ohnisko s posedením a príslušenstvom na opekanie alebo varenie kotlíkového gulášu. Skvelou správou pre Vaše detičky je možnosť využívania veľkého detského ihriska s množstvom preliezačiek, hojdačiek, šmýkačiek a iných atrakcií. Srdečne Vás pozývame do Bistra U Janka, ktoré sa nachádza na prízemí apartmánového domu, kde si zaručene výborne pochutnáte na tradičných langošoch či iných špecialitách ponuky dňa. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri apartmánoch.

Svoju ideálnu dovolenku u nás môžete stráviť aj s domácim štvornohým miláčikom, ktorý je u nás vítaný. Tešíme sa na Vašu návštevu!