Apartmány v blízkosti Aquaparku

Apartmány Teplice sa nachádzajú v známom kúpeľnom meste Turčianske Teplice. Hosťom ponúkajú príjemné ubytovanie v troch samostatných apartmánoch. Apartmány majú samostatný vchod, kúpeľňu a WC. Každý apartmán má tiež televízor, satelit, bezplatné WiFi pripojenie na internet a plne vybavenú kuchyňu.

Rodiny s deťmi poteší nové detské ihrisko ale i detská postieľka či detská jedálenská stolička. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte vo dvore areálu. Možnosť nákupu v blízkych potravinách, len niekoľko metrov od objektu.

Apartmán č. 1
V tomto apartmáne sa nachádzajú 3 lôžka a jedna prístelka, hosťom je k dispozícii v tomto apartmáne i terasa, ktorá im určite spríjemní pobyt.

Apartmán č. 2
K dispozícii sú dve samostatné izby s kapacitou 3 lôžka a jedna prístelka pre každú izbu (spolu 8 osôb). Tento apartmán sa dá po dohode prenajať i samostatne.

Apartmán č. 3
V tomto apartmáne sa nachádzajú 3 lôžka a jedna prístelka.

V blízkosti apartmánov sa nachádza areál SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice, ktorí ponúka svojim návštevníkom oddych a relax. Môžete si tu nie len oddýchnuť ale liečivá voda vám pomôže i pri rôznych ochorenia či problémoch.