Škandinávske moderné apartmány v horách

Máte chuť na turistiku a štýlové ubytovanie zároveň? Ste na správnom mieste. Vitajte v Apartmánoch Tatry Low Guesthouse. Naše útulné apartmány sa nachádzajú v obci Stará Lesná. Príďte načerpať nové sily do hôr, zažiť dychberúce výhľady na majestátne Vysoké Tatry a zrelaxujte v krásnom apartmáne so škandinávskym dizajnom. Radi uvítame romantické páry i skupiny turistov.

Ubytujete sa u nás celoročne s maximálnou kapacitou 8 lôžok. K dispozícii sú Vám tieto ubytovacie jednotky:
- štúdio Tatry Low Guesthouse 1 s dvoma samostatnými lôžkami,
- apartmán Tatry Low Guesthouse 2 s troma samostatnými lôžkami a prístelkou,
- štúdio Tatry Low Guesthouse 3 s dvoma samostatnými lôžkami.

Štúdiá aj apartmán sú vybavené minimalisticky v škandinávskom štýle. Nájdete v nich televízor so satelitným príjmom a spoločenské hry, ktorými si spríjemníte napríklad aj dlhé zimné večery. Výborné jedlo si navaríte v kuchynskom kúte s indukčnou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, chladničkou a mrazničkou.

Svoju rannú kávu a raňajky si vychutnáte príjemne za jedálenským stolom či barovým pultom. Komfort doplní aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušičom na vlasy a toaletou. V prípade potreby vieme doložiť detskú postieľku a detskú jedálenskú stoličku. V celom objekte máte bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Exteriér ponúka skvelé možnosti na oddych. Hrejivé lúče slnka, čistý vzduch a prítomnosť svojich najbližších si vychutnajte v našom altánku so záhradným posedením. Niečo dobré pod zub si ugrilujete na grile. Svoje autá si zaparkujete bezpečne pri objekte.

Okolitá príroda ponúka bohaté možnosti pre letné i zimné aktivity. Turistika či zber lesných plodov a húb sú zárukou výbornej dovolenky pre všetkých. V Tatranskej Lomnici vzdialenej len 3 km si zajazdíte na horskej dráhe Tatrabob. Po náročnom dni plnom aktivít výborne padne relax v blízkom aquaparku AquaCity Poprad či termálnom kúpalisku Thermal Park Vrbov. Fanúšikovia golfu ocenia golfový rezort Black Stork vo Veľkej Lomnici. Navštívte aj digitálnu galériu Poliankovo v Tatranskej Polianke. Rodinky s deťmi sa zabavia v Dobrej Hračke v Tatranskej Lomnici (5 km) alebo v kontaktnej zoo Wildpark vo Veľkej Lomnici.

Letná sezóna sa nesie v turistickom duchu. Vyberte sa na ľahšie trasy (Hrebienok, Rainerova chata, Zamkovského chata, Studenovodské vodopády) ale aj náročnejšie túry (Zbojnícka chata, Slavkovský štít) a mnoho ďalších. V zime si užijete perfektnú lyžovačku na dokonale upravených zjazdovkách s možnosťou večerného lyžovania v špičkových lyžiarskych strediskách Greguška Ski Pod Lesom (4 km), Tatranská Lomnica (6 km), Ski Jakubkova Lúka (9 km). Blízko apartmánu sa nachádza zastávka Skibusu, ktorým sa vyveziete priamo k lyžiarskym vlekom.

Prežite svoju dovolenku u nás v Apartmánoch Tatry Low Guesthouse. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!