ZĽAVA 20% do Aquaparku TATRALANDIA

Zľava 20% na wellness, sauny, masáže. Zľavy pri dlhších pobytoch až 30%
ZĽAVA 20% pri pobyte min. 5 nocí mimo sezóny /jar a jeseň.


Apartmány - Tatralandia Chatky 1O9 a 11O sú umiestnené v nádhernom prostredí Liptova, v atraktívnej časti obľúbeného dovolenkového rezortu Holiday Village Tatralandia, nachádzajúceho sa priamo pri Aquaparku Tatralandia.

Vďaka svojej skvelej polohe, v tesnej blízkosti bazénov a tobogánov, najväčšieho aquaparku na Slovensku s vitálnym svetom a bohatou ponukou atrakcií pre dospelých aj pre deti, predstavujú tieto chatky výbornú voľbu pre všetkých milovníkov dokonalého relaxu a aktívneho oddychu. Vítané sú u nás rodiny s deťmi, páry ako aj skupinky priateľov a známych.

Ubytovanie Vám ponúkame v samostatných rekreačných chatkách, ladených v tradičnom liptovskom štýle, prispôsobených pre pohodlné ubytovanie 3 až 5 osôb. V každej chatke ubytujeme len jednu samostatnú skupinku hostí.

V každej chatke je hosťom k dispozícii jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, ďalej samostatná obývacia miestnosť s televízorom a rozkladacou pohovkou (využiteľnou pre prespanie 2 osôb), ktorej súčasťou je aj jedálenská časť s posedením a kuchynka, vybavená elektrickým varičom, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou. Súčasťou každej chatky je samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V chodbe sa nachádza odkladací priestor pre lyže a lyžiarske pomôcky. V celom objekte môžete využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Výborne oddýchnuť a posedieť si môžete aj na terase, kde sa nachádza masívne drevené posedenie. V tesnej blízkosti je ohnisko, altánok či záhradný krb a gril. V areáli ubytovania sú pre Vás pripravené viaceré detské ihriská s preliezkami, športovými ihriskami, trampolína, hojdačky a rôzne spoločenské hry na recepcii. Zahrať si tu môžete obrie šachy, stolný tenis alebo využiť tenisový kurt s umelým osvetlením. Navštíviť sa rozhodne oplatí aj veľmi blízku kontaktnú MINI ZOO so zvieratkami či jediný veterný tunel na Slovensku so simulátorom voľného pádu - Huriccane Factory Tatralandia.

Počas celého Vášho pobytu Vám bude priamo z areálu ubytovania k dispozícii multi-vstup s možnosťou prechodu do aquaparku Tatralandia aj viackrát denne, čím si neobmedzene budete môcť vychutnávať skvelý relax v jeho termálnych bazénoch, wellness centre, keltskom saunovom a tobogánovom svete. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri chatkách.

Váš voľný čas môžete tráviť taktiež surfovaním, člnkovaním a plavbou na vyhliadkovej lodi po blízkej Liptovskej Mare, návštevou krásnych demänovských jaskýň, či turistickými prechádzkami a cyklistickými túrami prekrásnou okolitou prírodou Západných a Nízkych Tatier. V zimnom období, bohatom na snehovú nádielku, si vychutnáte vynikajúcu lyžovačku v neďalekom špičkovom lyžiarskom stredisku Ski Jasná - Chopok, kde Vás denne zdarma odvezie priamo z areálu ubytovania bezplatný skibus. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá