Apartmány neďaleko termálneho kúpaliska

Zavítajte do našich Apartmánov Takács Alica, ktoré sú situované na začiatku Petöfiho ulice vo Veľkom Mederi, neďaleko známeho termálneho kúpaliska.

Vo Veľkom Mederi na Vás čaká obľúbené termálne kúpalisko Thermal Corvinus Veľký Meder. Tu si prídu na svoje dospelí vo viacerých vonkajších, vnútorných bazénoch i wellness centre a taktiež tí najmenší, ktorí sa potešia najmä detským bazénom, toboganom a vodným atrakciám. Len neďaleko od ubytovania si zajazdíte na koňoch, zahráte tenis alebo sa navečeriate v dobrej reštaurácii. V okolí Veľkého Medera si spríjemníte dovolenkové chvíle jazdou na bicykli, rybolovom či výletom do susedného Maďarska.

V samostatne stojacej budove vo dvore rodinného domu sú pre Vás pripravené dva apartmány a jedna izba s celkovou kapacitou pre pohodlný pobyt 9 osôb. V prípade potreby Vám navyše poskytneme prenosnú posteľ vhodnú pre 1 dieťa do 10 rokov.

Apartmán 1 vhodný pre 4 osoby je tvorený spálňou so štyrmi samostatnými lôžkami, jedálenským posedením, televízorom a kuchyňou. V kuchyni využijete elektrickú dvojplatničku, rýchlovarnú kanvicu, kuchynský dres a chladničku s výparníkom. Súčasťou apartmánu je aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Apartmán 2 vhodný taktiež pre 4 osoby je takmer identicky zariadený ako Apartmán 1. Jeho výhodou je väčšia kuchyňa s kuchynským dresom, sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a veľkou chladničkou s mrazničkou. Aj tento apartmán disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Izba pre jednu osobu je vybavená samostatným lôžkom, kuchynským kútikom s kuchynským dresom, elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s výparníkom. Pripravený je pre Vás aj televízor a stôl so stoličkou. Využijete tu taktiež samostatnú toaletu s umývadlom. Túto 1-lôžkovú izbu ponúkame vždy len ako doplnkovú izbu k Apartmánu 1 alebo 2.

V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Súčasťou ubytovania je aj veľká zastrešená terasa s typickým dreveným exteriérovým sedením. Spoločné chvíle môžete tráviť hrou volejbalu, bedmintonu, stolného tenisu i grilovaním. Zaparkujte Vaše autá priamo na oplotenom pozemku pri Apartmánoch Takács Alica a prežite tak príjemnú dovolenku vo Veľkom Mederi. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!