Apartmány blízko Gino Paradise Bešeňová

Apartmány Sydney sú situované v príjemnom pokojnom prostredí malebnej liptovskej obce Liptovský Michal, len 15 minút pešej chôdze od známeho termálneho vodného raja Gino Paradise Bešeňová. Doprajte si počas Vašej dovolenky relax v termálnych bazénoch s toboganmi a nechajte sa rozmaznávať špičkovými službami wellness centra Gino Paradise Bešeňová. To všetko v kombinácii so zabezpečeným komfortom ubytovania v našich apartmánoch, nachádzajúcich sa uprostred nádhernej prírody a v blízkosti všetkých známych atrakcií Liptova.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v moderne zariadených apartmánoch, ktoré sú súčasťou novopostaveného rekreačného domu. Na prízemí objektu máme pre Vás k dispozícii jednoizbový apartmán s kapacitou 3 lôžok, vybavený televízorom, plne zariadenou kuchynkou, kúpeľňou s toaletou a samostatným vchodom. Pre väčšiu skupinu hostí máme v ponuke komfortný dvojizbový apartmán s kapacitou pre 7 osôb, s jednou trojlôžkovou a jednou štvorlôžkovou spálňou. Obe spálne disponujú televízorom, vlastnou kúpeľňou s toaletou a zariadeným kuchynským kútom. V tomto apartmáne nechýba pre hostí spoločenská miestnosť, v ktorej si môžu príjemne posedieť a relaxovať.

Na poschodí rekreačného domu sa nachádza 6 pekne zariadených izieb s televízorom a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Pre ubytovaných hostí v tejto časti rekreačného domu sú k dispozícii 3 kompletne zariadené kuchynky na prípravu vlastnej stravy.

Tráviť voľné chvíle môžete grilovaním a opekaním pri vonkajšom krytom posedení, ktoré je súčasťou oploteného areálu rekreačného domu. V prípade zhoršeného počasia je hosťom k dispozícii v zadnej časti objektu aj samostatná spoločenská miestnosť s možnosťou posedenia. Parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore ubytovania (3 parkovacie miesta), resp. na parkovisku vzdialenom do 100 metrov od ubytovania.