Wellness s bazénom zahrnuté v cene!

Vitajte v Apartmánoch Štiavnica. Nachádzajú sa v Jánskej doline – turistami vyhľadávanej lokalite Liptova či nízkych Tatier. Navštívte nás a zažite jedinečný pobyt v krásnych nových priestoroch. Vyskúšajte náš skvelý wellness alebo reštauráciu s barom. Hostia s deťmi sa potešia veľkému detskému ihrisku a termálnemu jazierku len 600 m od objektu. Príďte si užiť jedinečné spojenie čistej Liptovskej prírody, dychberúcich výhľadov, termálnych prameňov a príjemnej atmosféry. Radi privítame zaľúbené páry, rodiny s deťmi, turistov, skupiny priateľov, seniorov aj tých náročnejších.

Ubytujte sa u nás celoročne s celkovou kapacitou 104 lôžok vrátane prísteliek. Pre Váš komfortný pobyt sú Vám k dispozícii tieto ubytovacie jednotky:
- 3 x Štúdio s manželskou posteľou a prístelkami,
- 23 x Apartmán s manželskou posteľou a prístelkami.

V štúdiách aj apartmánoch prežijete príjemný pobyt aj vďaka ich vybaveniu. K dokonalému oddychu Vám poslúži manželská posteľ alebo prístelky na pohovke. Prebuďte sa ráno čerstvý do nového dňa, vyjdite na balkón a schuti sa nadýchnite horského vzduchu. Voľné chvíle si vyplňte napríklad aj pozeraním televízora so satelitným príjmom z pohodlnej pohovky. Skvelé jedlá si uvaríte vďaka plne vybavenému kuchynskému kútu. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade potreby Vám zapožičiame detskú postieľku a jedálenskú stoličku. Hostia majú možnosť zapožičania žehličky.

Poseďte si s Vašimi najbližšími v reštaurácii s barom a vychutnajte si chvíle pohody pri lahodnej raňajkovej káve či dobrom jedle. Chvíle relaxu si dokonale užijete v našom privátnom wellness s relaxačným bazénom s perličkovým kúpeľom, fínskou, parnou, infra a soľnou saunou, Kneippovym kúpeľom, ochladzovacím bazénom a tepidáriom. V celom objekte využijete bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri objektu si užijete aj posedenie v prírode pri ohnisku, nad ktorým si môžete opiecť obľúbené dobroty. Vaše ratolesti sa určite potešia krásnemu veľkému detskému ihrisku len 600 m od objektu, ktoré patrí pod správu Apartmánov Štiavnica. Svoje autá zaparkujete priamo pri objekte.
aké aktivity ponúka Liptovský Ján? Určite sa vydajte k rozhľadni, okúpte sa v termálnom prameni alebo spoznajte krásy prírody pod zemou v Stanišovskej jaskyni. V blízkosti je obľúbená a rozľahlá Liptovská Mara plná letných aktivít, Demänovské jaskyne, známy Aquapark Tatralandia i zábava pre deti v parku Mincovníčkovo či Mini Slovensko. V zime nájdete v okolí lyžiarske strediská rôznej obťažnosti vrátane najväčšieho Ski centra na Slovensku – Jasná Nízke Tatry.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala. Tešíme sa na Vašu návštevu v Apartmánoch Štiavnica!