Nové apartmány, klimatizované izby, WiFi

Apartmány Solaris sa nachádzajú priamo v centre mesta Štúrovo, len 80 metrov od kúpaliska Vadaš Thermal Resort Štúrovo a 50 metrov od pešej zóny.

Zatúžili ste po dovolenke v Štúrove? Naše apartmány sú so svojou ideálnou polohou pre Vás tou správnou voľbou. Najväčšou miestnou atrakciou je blízke kúpalisko Vadaš Thermal Resort Štúrovo, ktoré láka veľkých i malých stráviť voľné chvíle vo vonkajších i vnútorných bazénoch, na toboganoch, športových ihriskách ako aj možnosťou zabaviť sa viacerými vodnými športmi na jazierku pri kúpalisku. Odporúčame Vám taktiež výlet do susedného maďarského Ostrihomu, ktoré sa preslávilo svojou majestátnou Ostrihomskou bazilikou, krásnymi chrámami, kostolmi a taktiež nemenej známymi kúpeľami Aquasziget Ostrihom.

Našim hosťom ponúkame celoročné komfortné ubytovanie v nadštandardne zariadených apartmánoch, ktoré disponujú celkovou kapacitou 28 lôžok vrátane prísteliek. Ich pohodlie ocení každý, kto hľadá miesto na príjemný prázdninový pobyt alebo dovolenku. K dispozícii sú:

- štyri 2-lôžkové apartmány s manželskou posteľou v spálni s možnosťou jednej prístelky a ďalšou prístelkou pre dve osoby na rozťahovacom gauči v kuchyni (dokopy pre pobyt 5 osôb),
- jeden 4-lôžkový apartmán s manželskou posteľou a prístelkou v jednej spálni, so samostatnými lôžkami a prístelkou v druhej spálni a prístelkou pre pohodlný spánok dvoch osôb na rozťahovacom gauči v kuchyni (dokopy pre pobyt 8 osôb).

Všetky apartmány sú zariadené moderným nábytkom, luxusnými posteľami a klimatizáciou. V každom apartmáne využijete vlastnú kuchynku vybavenú televízorom, chladničkou, keramickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a základným kuchynským riadom. Súčasťou apartmánov sú tiež kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. 6-lôžkový apartmán disponuje navyše vlastným balkónom so vstupom zo spálne s manželskou posteľou a z kuchynky. V prípade potreby Vám zapožičiame aj detskú postieľku (v cene). Vo všetkých apartmánoch je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Tak neváhajte a zaparkujte Vaše autá priamo pri nových Apartmánoch Solaris. U nás sa budete cítiť ako doma. Tešíme sa na stretnutie s Vami!