Výborná lokalita za skvelú cenu!

Apartmány Smokovec sú situované v srdci Vysokých Tatier, v krásnom horskom prostredí Nového Smokovca, vo vzdialenosti len 50 metrov od zastávky tatranskej elektrickej železničky. Vďaka svojej vynikajúcej polohe tak predstavujú apartmány celoročne výborný východiskový bod pre podnikanie množstva príjemných horských túr či spoznávanie všetkých krás a atrakcií Vysokých Tatier.

V blízkosti apartmánov sú Vám k dispozícii služby potravín ako aj viacerých kaviarní, barov, cukrární a reštaurácií, v ktorých si pochutnáte na jedlách slovenskej ale aj svetovej kuchyne. Využívať môžete aj služby blízkeho hotela, kde nájdete množstvo atrakcií pre Vaše deti, herne, divadlo, či vonkajšie ihrisko s možnosťou loptových hier. Z apartmánov je zároveň výborná dostupnosť aj na lanovku na Hrebienok, odkiaľ si môžete vychutnať prekrásny výhľad na panorámu celých Tatier. Spríjemniť Váš pobyt si môžete taktiež návštevou okolitých známych tatranských centier ako Starý Smokovec, Tatranská Lomnica či Štrbské Pleso.

V zimnom období si tu prídu na svoje všetci milovníci výbornej lyžovačky a snowboardingu, sánkovania, bežkárskych tratí či korčuľovania. Len 200 metrov od apartmánov sa nachádza stredisko Jakubkova lúka, vhodné pre začínajúcich a malých lyžiarov. K dispozícii je Vám tu tak lyžiarska škôlka, požičovňa lyží a bobov, ako aj lúky na sánkovanie. V mínusových teplotách tu môžete využívať tiež upravenú ľadovú plochu na korčuľovanie. Náročnejší lyžiari to budú mať blízko k upraveným zjazdovkám obľúbených lyžiarskych stredísk v Tatranskej Lomnici a Štrbskom Plese.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v dvoch štýlovo zariadených Apartmánoch Smokovec, ktoré disponujú vlastným samostatným vchodom. Každý z apartmánov má vlastné kúrenie a je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie vždy 4 až 5 osôb.

Na prízemí oboch apartmánov je umiestnená kompletne vybavená kuchyňa, v ktorej môžete na prípravu vlastných chutných jedál využívať elektrický sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a všetok potrebný riad. Súčasťou kuchyne je zároveň aj jedálenská časť s posedením, LCD televízor so satelitným príjmom a pohovka s možnosťou prespania pre dve osoby. Vedľa kuchyne sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na poschodí každého apartmánu je Vám k dispozícii izba s dvomi lôžkami, v ktorej je možné po dohode vyžiť možnosť jednej prístelky formou rozkladacej postele. Apartmány sú vybavené taktiež CD prehrávačom, bezplatným WiFi pripojením na internet a sánkami. Ubytovanie v nich je vhodné aj pre alergikov.

K apartmánom patrí odkladací priestor na záhradný gril, lyže, bicykle a iné športové potreby. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pred vchodom do apartmánov, kde môžete využívať aj vonkajšie posedenie. Veríme, že sa tu budete cítiť výborne a pri ďalšej Vašej návšteve Vysokých Tatier využijete opäť ubytovanie v Apartmánoch Smokovec! Tešíme sa na Vás.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov