Apartmány s možnosťou využitia wellnessu

Prijmite naše pozvanie do Apartmánov Ski Telgárt, ktoré sa nachádzajú v lukratívnej oblasti strediska letnej aj zimne zábavy, v stredisku Ski Telgárt.

Od nás môžete podniknúť výlety do prírody Nízkych Tatier alebo jedinečnej prírody Slovenského raja. Výborne si užijete výhľady na Kráľovu hoľu, prípadne sa môžete vydať priamo k unikátnym Telgártskym viaduktom. Oblasť je popretkávaná aj trasami vhodnými pre bežčov, cyklistov alebo všetkých, ktorí si radi pozbierajú lesné plody, maliny, čučoriedky a hríby. Navštíviť sa dá aj Dobšinská ľadová jaskyňa, hrad Muráň, prameň aj meandre Hrona, prípadne si zaplávať vo vodnej nádrži Palcmanská Maša. O kaštieli Betliar ste už isto počuli, čo tak o Múzeu zvoncov Šumiac alebo Chramkovej stodole? V zime dobre padne lyžovanie priamo u nás, v lyž. stredisku Ski Telgárt.

Apartmány Ski Telgárt tvoria dva apartmánové domy, ktoré sú postavené vo vidieckom štýle tak, aby dopĺňali úžasnú scenériu. Celkovo máme k dispozícii 10 apartmánov s kapacitou 45 osôb. Na výber máme:

- päť 2-lôžkových apartmánov s manželskou posteľou a dvomi prístelkami na rozkladacom gauči v obývacom priestore,
- dva 4-lôžkové apartmány s dvomi manželskými posteľami v dvoch spálňach a celkovo štyrmi prístelkami na gauči v obývacom priestore,
- tri 2-lôžkové štúdiá s manželskou posteľou a prístelkou na gauči.

Apartmány aj štúdiá sú zariadené pre výborný pobyt našich hostí. V každej ubytovacej jednotke sa nachádza televízor, plne vybavený kuchynský kút a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Nechýba ani WiFi pripojenie na internet.

Na vyššie poschodia sa komfortne dostanete aj výťahom. V rámci exteriéru je k dispozícii posedenie, ohnisko a detské ihrisko s hojdačkou a trampolínou. Počas dňa sa môžete najesť v reštaurácii. S deťmi sa môžete zahrať futbal alebo pohladiť zvieratká v blízkom okolí. Na požiadanie Vám zaistíme detskú postieľku. Po dohode Vám odložíme Vaše bicykle aj lyže. Parkovanie vozidiel je priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás!