Luxusné apartmány v centre mesta!

Apartmány Šariš sú situované v absolútnom centre mesta Prešov, ktoré sa môže ako jediné na Slovensku popýšiť tým, že cez jeho historické centrum prechádza 49. rovnobežka. Vďaka vynikajúcej polohe apartmánov budú mať naši hostia počas ich pobytu na výber kvalitné služby hneď viacerých reštaurácií, kaviarničiek a obchodov. Najbližšia reštaurácia Vám bude k dispozícii vo vzdialenosti len 100 metrov od ubytovania.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v 3 moderne zariadených apartmánoch s celkovou kapacitou pre 8 osôb. Vybrať si u nás môžete spomedzi dvoch 2-lôžkových apartmánov a jedného väčšieho 3-lôžkového apartmánu. Vybavenie jednotlivých apartmánov je nasledovné:

- Apartmány s kapacitou pre 2 osoby sú tvorené spálňovou časťou s televízorom, barovým pultíkom s dvomi stoličkami a balkónom ako aj plne zariadenou kuchynkou s možnosťou prípravy vlastnej stravy, vybavenou keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou kanvicou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Samozrejmosťou týchto apartmánov je bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou.

- Apartmán s kapacitou pre 4 osoby disponuje okrem 2-lôžkovej spálne s balkónom taktiež príjemnou obývacou miestnosťou s televízorom, barovým pultíkom s dvomi stoličkami a pohodlnou rozkladacou rohovou pohovkou (využiteľnou pre prespanie ďalších dvoch osôb). V apartmáne nechýba bezplatné WiFi pripojenie na internet, vlastná kúpeľňa s toaletou ako aj vybavená kuchynka s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou.

Apartmány sú vďaka ich komfortnému vybaveniu veľmi vhodné pre ubytovanie obchodných cestujúcich, párov, rodiniek s deťmi či skupín priateľov. Počas Vášho pobytu sú Vám zároveň k dispozícii služby recepcie s nepretržitou prevádzkou, bar, herňa, večierka a vonkajšia terasa s posedením.

Keďže Prešov disponuje bohatou ponukou historických a kultúrnych pamiatok, na svoje si tu prídu všetci milovníci histórie a kultúry. Vychutnávať si tak budete môcť prehliadku blízkej gotickej Konkatedrály sv. Mikuláša, Kostola sv. Jána Krstiteľa s veľmi vzácnou replikou Turínskeho plátna, Židovskú synagógu, Múzeum vín, známy Solivar či množstvo iných pamätihodností. Spríjemniť Vašu dovolenku si budete môcť aj podnikaním množstva príjemných turistických prechádzok a cyklistických túr krásnou okolitou prírodou Slanských vrchov a Šarišškej vrchoviny. V zimnom období môžete využívať služby neďalekého lyžiarskeho strediska Ski Drienica.