Apartmány pár minút chôdzou od kúpaliska

Apartmány Roni sa nachádzajú len 10 minút pešou chôdzou od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Je to ideálne miesto pre rodinky s deťmi, pre ktoré je k dispozícii veľký priestor na hranie s detským ihriskom a inými atrakciami. V letnej aj zimnej mimosezóne tu nájdu dokonalý pokoj a relax aj seniori.

Celková kapacita ubytovania v Apartmánoch Roni je pre 12 osôb. Pre našich hostí máme pripravené ubytovanie v troch priestranných apartmánoch, jednom 3-lôžkovom s prístelkou a dvoch 4-lôžkových. V letnej sezóne ubytujeme hostí len pri zaplnení celkovej kapacity apartmánu, mimo letnej sezóny prenajmeme každý apartmán aj dvom osobám.

Každý apartmán má vlastnú kuchyňu a sociálne zariadenie (kúpeľňu + WC). V celom objekte je WiFi internet. K dispozícii je aj terasa so stolným tenisom, vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania a opekania. Pre deti je pripravené detské ihrisko, hojdačky, preliezky, trampolína, pieskovisko a trávnatá plocha na loptové hry. Ponúkame tiež odvoz z vlakovej alebo autobusovej stanice bezplatne.

V susedstve je tenisový kurt a masáž. Reštaurácia a obchod s potravinami do 100 metrov od ubytovania. Parkovanie uzavretom priestore, bezplatne.

Organizujeme rybolov, pre milovníkov cykloturistiky mame aj úschovňu pre bicykle. Videoklipy o ubytovani najdete na youtube, zadajte: Vargaroni apartmany Velky Meder.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá