Výhodná poloha v absolútnom centre

Apartmány RENOMAL nájdete v samom centre Vysokých Tatier v Tatranskej Lomnici len 50 metrov od zástavky Tatranskej elektrickej železnice.

Hosťom ponúkame ubytovanie v jedno až päťlôžkových izbách a apartmánoch s kuchynkami. Pre deti máme k dispozícií detské postieľky.

Izby sú štandardne vybavené predsieňou, kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou, toaletou, televízorom, WiFi internetom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou.

Apartmány majú predsieň, kúpeľňu so sprchou a toaletou, spálňu, spoločenskú miestnosť s televízorom, posteľou (prístelka), kuchynskou linkou, chladničkou, dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským stolom s posedením.

Priamo v budove na prízemí sa nachádza salónik (s kapacitou pre cca 20 osôb), kde je možné usporiadať rôzne posedenia a školenia ako aj talianska reštaurácia Ristorante - Pizzeria Lino a tatranská reštaurácia Grill Pub. Svojím zákazníkom ponúkajú okrem širokého výberu talianskych a tatranských jedál taktiež služby kaviarne a cukrárne Triocafé. Všetci ubytovaní hostia môžu využívať v každej z týchto prevádzok zľavu vo výške 10 %.

Naši hostia majú zaistenú zľavu aj v požičovni lyží a snowboardov, umiestnenej priamo v objekte. 200 metrov od apartmánov môžete využiť lyžiarsku školu a škôlku s detským vlekom.