Moderné apartmány blízko centra mesta

Máte radi všetko na dosah ruky? Potom sú pre Vás Apartmány Raj ideálnym miestom. Nachádzajú sa v novo zrekonštruovanej budove, v Martine, mestskej časti Jahodníky.

Len 200 metrov od ubytovania môžete využívať bazény kúpaliska mesta. V centre mesta (vzdialenom 2 minúty autom) využijete služby reštaurácií, barov, prípadne si spríjemníte prechádzky návštevou múzea či kina. V letnej sezóne Vám odporúčame výlet jedinečnou prírodou Jasenskej a Valčianskej doliny (cca 15 min autom), na Martinské Hole (30 min autom) alebo Kubínsku Hoľu (40 min autom). Cyklisti a turisti sa pokojne môžu vybrať na Kľačiansku Maguru, Borišov, Ostrú, Tlstú, Kľak, Katovu Skalu. V zime si zalyžujete v lyžiarskych strediskách Martinské Hole, Snowland Valčianska dolina či okolitých, vyššie spomínaných dolinách.

Ponúkame Vám dva novo prerobené Apartmány Raj, ktoré sú Vám k dispozícii počas celého roka s kapacitou pre 5 a pre 7 hostí. Celkovo si u nás na svoje príde 12 hostí, ktorí u nás môžu stráviť dlhší či kratší čas.

Oba apartmány sú dispozične riešené takmer totožne. V každom sa nachádza obývacia miestnosť s gaučovým sedením (slúžiacim pre prespanie 2 osôb). Táto miestnosť je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenským sedením. Komfort každého apartmánu poskytuje vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou a samostatná toaleta.

V menšom apartmáne sa nachádza jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a prístelkou. Väčší tvoria dve spálne - jedna 1-lôžková so samostatným lôžkom a jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a prístelkou. Do väčšieho Vám zaistíme navyše jednu prístelku. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V okolí ubytovania je množstvo možností na trávenie voľného času. Oddýchnuť si môžete vo dvore na terase s vonkajším posedením. Mysleli sme aj na parkovanie - Vaše autá zaparkujete priamo pri budove. Ak hľadáte pekné ubytovanie počas pracovnej cesty či dovolenky, vítame Vás v Apartmánoch Raj.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov