Aktívna dovolenka pri Slovenskom mori!

Týždňové a víkendové pobyty za zvýhodnené ceny.

Apartmány Puerto Doas sa nachádzajú v atraktívnom prostredí Slnečných jazier v mestečku Senec. Radi u nás privítame rodinky s deťmi, skupinky dovolenkárov alebo turistov.

Pokiaľ chcete zažiť aktívnu slnečnú dovolenku, okolie Slnečných jazier je pre Vás ako stvorené. Na pláži Slnečných jazier si príjemne oddýchnete, chytíte bronz, vybláznite sa pri vodných športoch a člnkovaní, prípadne ulovíte tie najkrajšie rybárske úlovky. V blízkosti sa nachádza populárny aquapark Aquathermal. K obľúbeným atrakciám patria aj Mestské múzeum, Včelársky skanzen, Oáza sibírskeho tigra - Kostolná pri Dunaji aj Hrad Čeklís. Milovníkom golfu odporúčame navštíviť golfové ihrisko Black River Golf Resort v Bratislave.

Pre hostí máme celoročne pripravených sedem 5-lôžkových Suite apartmánov a dva 5-lôžkové Grand apartmány s dvomi prístelkami. Celková kapacita apartmánov je 49 hostí.

Každý z apartmánov Suite je tvorený priestrannou spálňou s manželskou posteľou a poschodovou posteľou s dvojlôžkom v spodnej časti postele. Moderne zariadené apartmány sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, klimatizáciou a súkromnou terasou s príjemným posedením a krásnym výhľadom. Južne orientované apartmány majú výhľad priamo na jazero. Súčasťou apartmánov je komfortná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V apartmánoch Grand sa pohodlne vyspíte v spálni s poschodovou posteľou s dvojlôžkom v spodnej časti postele a v spálni s poschodovou posteľou a s rozkladacím gaučom, určenom pre dve osoby. Apartmán Grand je taktiež vybavený televízorom so satelitným príjmom, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, klimatizáciou a súkromnou terasou s príjemným posedením a krásnym výhľadom. V apartmánoch je komfortná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Samozrejmosťou je bezplatné internetové WiFi pripojenie a v prípade potreby Vám pripravíme detskú postieľku.

Naši hostia si za zvýhodnené ceny vychutnajú oddych vo wellnesse hotela Relax, kde využijú 6 rôznych typov sáun - rímsku, parnú, fínsku a infrasaunu. Vyskúšať sa rozhodne oplatí aj aromaterapiu či oddych v tepidáriu. Detičky ocenia blízke ihrisko s preliezkami, vzdialené od apartmánov 30 metrov. Kto si rád zahrá tenis, k dispozícii má tenisový kurt. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo na parkovisku pri apartmánoch. Veríme, že u nás zažijete príjemnú dovolenku s množstvom krásnych zážitkov. Tešíme sa na Vašu návštevu!