Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi

Neoľutujete - zábava pre deti, domáca atmosféra, bezkonkurenčná cena...

Apartmány - Privát Martin sa nachádzajú na Liptove priamo v Liptovskom Mikuláši. Sú ideálne pre rodiny s deťmi a skupinky priateľov vyhľadávajúcich pokojnú dovolenku. Liptov Vám ponúka počas celého roka pestrú paletu aktivít a atrakcii. Ak máte radi vodu, určite sa vyberte do Tatralandie či na Liptovskú Maru. Nízke Tatry a Západné Tatry Vám umožnia široké možnosti cykloturistiky, turistiky a prechádzok malebnou prírodou. Medzi najobľúbenejšie turistické ciele patrí Chopok, Ďumbier, Kvačianska a Prosiecka dolina. Za návštevu stoja aj Demänovské jaskyne. V zime si výborne zalyžujete v Jasnej, v Pavčinej Lehote, v Závažnej Porube a v Žiari.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie v príjemne zariadených apartmánoch.

Apartmán A má kapacitu 7 až 9 lôžok vrátane prísteliek. K dispozícii je jedna trojlôžková a jedna štvorlôžková spálňa. Ďalšie dve lôžka sú v spoločenskej miestnosti. Spoločenská miestnosť má televízor, satelit a nechýba ani kompletne zariadená kuchyňa s elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. Kúpeľňa v tomto apartmáne má sprchovací kút, umývadlo a toaletu. Apartmán má WiFi pripojenie, elektrické vykurovanie a samostatný vchod.

Apartmán B ma kapacitu 3 - 5 lôžok vrátane prísteliek a nachádza sa v samostatnej budove na záhrade rodinného domu. K dispozícii sú tri pevné lôžka a možnosť dvoch prísteliek. Obývacia izba je vybavená LCD televízorom, satelitom, DVD prehrávačom, posedením a kompletne zariadenou kuchyňou s elektrickým sporákom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Nechýba ani WiFi pripojenie, podlahové kúrenie a kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

Apartmán C je vhodný pre 4 až 6 osôb vrátane prísteliek, nachádza sa v samostatnej budove na záhrade rodinného domu. K dispozícii je štvorlôžková izba. Súčasťou obývacej izby je LCD televízor, satelit, DVD prehrávač, WiFi a kompletne zariadená kuchyňa s elektrickým sporákom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. Kúrenie je podlahové a v kúpeľni je sprchovací kút, umývadlo a toaleta.

Vo dvore apartmánov máme pre hostí pripravené altánky s posedením s možnosťou grilovania a relaxu. Deti sa môžu hrať na detskom ihrisku s hojdačkami, šmýkačkami a preliezkami. K dispozícii je aj veľká trávnatá plocha vhodná na loptové hry. Svoje autá si bezpečne odparkujete vo dvore ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu.