Najkrajší výhľad v Starom Smokovci!

PO REZERVÁCII OČAKÁVAJTE TELEFONÁT PRIAMO OD PREVÁDZKOVATEĽA UBYTOVANIA, S KTORÝM SA DOHODNETE NA DETAILOCH!

V najkrajšej časti mesta Vysoké Tatry - Starý Smokovec sú situované nadštandardné Apartmány Primo Tatry s výhľadom priamo na okolité hory. Ideálne sú predovšetkým pre rodinné pobyty a hostí hľadajúcich komfort v peknom prostredí.

Naše štyri štýlové 2-izbové apartmány sú celoročne dostupné a ponúkajú Vám celkovú kapacitu až 15 lôžok. Situované sú na najvyššom 4. poschodí apartmánového domu Primo. Dostupné sú aj prostredníctvom výťahu - vhodné ako bezbariérové ubytovanie.

Apartmán SMART s výhľadom na hory a balkónom ponúka komfortný priestor pre pobyt troch dospelých a jedného dieťaťa. Nachádza sa tu obývací priestor s rozkladacou pohovkou (slúži aj ako prístelka pre jednu dospelú osobu a dieťa), televízorom so satelitným príjmom, vstupom na balkón s posedením a kuchynským kútom. V kuchynke sme Vám pripravili sklokeramickú varnú dosku, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru, chladničku, hriankovač a navyše aj umývačku riadu. Súčasťou apartmánu je spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Apartmán HREBIENOK s výhľadom na hory a balkónom ponúka skvelý priestor pre pobyt troch dospelých a jedného dieťaťa. Jeho súčasťou je obývací priestor s rozkladacou pohovkou (slúži aj ako prístelka pre jednu dospelú osobu a dieťa), televízorom so satelitným príjmom, vstupom na balkón s posedením a kuchynským kútom. V kuchynke môžete používať sklokeramickú varnú dosku, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru, chladničku, hriankovač a navyše aj umývačku riadu. V apartmáne sa nachádza spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Apartmán Deluxe VISTA s výhľadom na hory a balkónom tvorí obývacia miestnosť s rozkladacou pohovkou (vhodná ako prístelka pre dve osoby), televízorom so satelitným príjmom, jedálenským stolom so stoličkami a vstupom na balkón s posedením. Vlastné jedlá si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni. V apartmáne je ďalej spálňa s manželskou posteľou, možnosťou detskej postieľky a kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a práčkou.

Apartmán Deluxe GRAND s výhľadom na hory a balkónom je zo všetkých troch najväčší a pozostáva zo štýlovej obývacej miestnosti s rozkladacou pohovkou (vhodná ako prístelka pre dve osoby), televízorom so satelitným príjmom, jedálenským stolom so stoličkami a vstupom na balkón s posedením. Samozrejmosťou je plne vybavená kuchyňa rovnako zariadená ako kuchyne ostatných apartmánov. V apartmáne je tiež spálňa s manželskou posteľou, televízorom so satelitným príjmom, balkónom a možnosťou detskej postieľky. V apartmáne je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, práčkou a sušičkou.

V apartmánoch je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. V priestoroch apartmánového domu využijete služby reštaurácie, kaviarne, vinárne, lekárne a obchodu s rozličným tovarom. Na skúšku, pre každého nášho hosťa, ponúkame 1 hodinu jazdy na elektrobicykli zadarmo. Na úschovu lyží slúži na to určený priestor v budove. Parkovať môžete priamo pri objekte - kapacity na parkovanie sú v najvyššej sezóne limitované.

Priamo z ubytovania sa dostanete do centra mesta, odkiaľ sa môžete previesť lanovkou na Hrebienok. V meste Vysoké Tatry navštívite múzeum Trickartu - Tricklandiu, ktorá je výbornou možnosťou predovšetkým pre rodiny s deťmi. V neďalekom Poprade sa zabavíte a zrelaxujete v AquaCity Poprad. Okrem zaujímavej turistiky a cyklistiky v prostredí Tatier Vám odporúčame návštevu Wild Parku vo Veľkej Lomnici, Botanickej záhrady a Ski Múzea v Tatranskej Lomnici. Ak obľubujete adrenalín vyskúšajte bobovú dráhu Tatrabob. Pešou chôdzou od ubytovania sa nachádza lyžiarske stredisko Jakubkova lúka a blízko je tiež Hrebienok. Výbornú lyžovačku zažijete v Tatranskej Lomnici.

Doprajte si ubytovanie v Tatrách, ktoré si Vás získa svojim štýlom i výbornou polohou. Veríme, že sa u nás budete cítiť maximálne príjemne. Tešíme sa na Vás!