Krásny výhľad, súkromie, pohodlie, sauna

Ak hľadáte oddych v krásnom prostredí na samote v lone prírody, s dostatkom súkromia, pohodlia a fantastickým panoramatickým výhľadom na široké okolie, radi Vás privítame u nás na Priehaline, na najvyššom bode Hriňovej pod Poľanou, v prostredí typických hriňovských lazov. Chata je umiestnená na okraji Chránenej krajinnej oblasti Poľana a disponuje krásnym južným výhľadom, slniečko si tu tak môžete vychutnávať po celý deň.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v samostatnej rekreačnej chate s celkovou kapacitou pre max. 14 osôb (vrátane využitia prísteliek). Kedže je chata tvorená tromi príjemnými apartmánmi s kapacitou pre 2 až 4 osoby, ubytovanie v nej je vhodné nie len pre väčšie skupiny hostí, ktoré si ju prenajmú ako celok, ale aj pre jednotlivé ubytovanie párov, resp. rodiniek s deťmi, ktoré si samostatne prenajmú jednotlivé apartmány.

Vo výbave každého apartmánu môžete využívať televízor a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Rovnako sa potešíte konferenčnému stolíku, ktorý je vhodný na hry či drobné občerstvenie. Vo všetkých apartmánoch je Vám k dispozícii vždy manželská posteľ ako aj pohodlný rozložiteľný gauč, využiteľný v prípade potreby pre plnohodnotné prespanie dvoch osôb. Dva z apartmánov sú umiestnené na poschodí objektu spolu so saunou, tretí apartmán sa nachádza na prízemí chaty. Súčasťou prízemia je rovnako príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a pohodlným gaučom (vhodným pre prespanie ďalších dvoch osôb), ako aj kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, v ktorej na prípravu vlastného stravovania môžete využívať keramickú varnú dosku, elektrickú rúru, umývačku riadu, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru a chladničku s mrazničkou.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia aj na terase chaty s posedením, orientovanej na západ. Pripravený je tu pre Vás taktiež altánok s možnosťou grilovania na záhradnom grile a varenia chutného kotlíkového gulášu. Parkovanie 4 áut je možné priamo pri ubytovaní na spevnenom povrchu.

Z chaty je možné podnikať množstvo výletov do blízkeho okolia. K dispozícii je Vám tu veľa turistických a cyklistických trás. Prejsť sa môžete k vodopádu Bystrô alebo si Váš voľný čas spríjemníte výstupom na Javorinku a Poľanu s veľmi peknými výhľadmi na okolie. Ďaleko to nebudete mať ani k rekreačno - lyžiarskemu stredisku Košútka s množstvom letných aktivít. V širšom okolí je možné navštíviť taktiež vodnú nádrž Ružiná s možnosťou kúpania a rybárčenia. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť aj zakúpenie domácich produktov z okolia, ako aj možnosť podieľať sa na ich samotnej výrobe.

Po rušnom dni strávenom pri turistike alebo športe Vám iste padne vhod ticho a kľud, ktorý máte u nás zabezpečený. Počuť bude len cvrčky a ak budete mať šťastie, uvidíte aj nejaké lesné zvieratká.

Vítaný je u nás každý hosť, či už dovolenkujete v páre, ste rodinka s deťmi alebo plánujete firemnú akciu. Radi sa s Vami dohodneme na víkendových ale aj týždňových a dlhších pobytoch - vždy sa vieme dohodnúť. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov