3 noci + 1 grátis ( do 30.4.2019 )

3 noci + 1 grátis ( do 30.4.2019 )


Príďte prežiť neopakovateľnú dovolenku do jedného zo štyroch Apartmánov Podhájska, ktoré sa nachádzajú v rovnomennej obci, len pár minút pešou chôdzou od miestneho termálneho kúpaliska. Na svoje si tu tak prídu rodinky s deťmi ako aj náhodní pocestní, ktorí chcú spoznávať tento pokojný kraj.

Výletmi po okolí si príjemne spestríte svoju dovolenku. Počas horúcich letných dní ako aj tých zimných sa môžete osviežiť v bazénoch termálneho kúpaliska Podhájska. Zrelaxovať sa tu môžete vo wellness centre so službami profesionálnych masérov ako aj pri saunovaní sa v jednej z rôznych sáun tohto komplexu. Pozrieť si skvelý film môžete v miestnom kine, po ktorom dobre padne občerstvenie v okolitých reštauráciách a baroch. Počas zimných mesiacov sa môžete ísť posánkovať alebo zalyžovať si vo vzdialenejšom lyžiarskom stredisku Pallag - Čechy.

Apartmány Podhájska sú Vám k dispozícii počas celého roka. Našim hosťom ponúkame ubytovanie v 4 moderných 6-lôžkových apartmánoch, ktoré sú kapacitne prispôsobené pre celkovo 24 osôb.

V každom apartmáne môžu hostia využívať veľkú spoločenskú miestnosť s TV so satelitným príjmom a pohodlným gaučovým sedením, ktoré slúži pre prespanie 2 hostí. Táto miestnosť plynulo prechádza do jedálenskej časti so štýlovým posedením pre všetkých hostí, ktorí si tu vychutnajú chutné jedlo. K príprave pokrmov využijete kuchyňu vybavenú elektrickým sporákom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V každom apartmáne sú pripravené vždy 2 spálne s komfortnou manželskou posteľou. K dispozícii je Vám tiež štýlová kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Vo všetkých priestoroch je zaistené WiFi pripojenie na internet.

Počas horúcich letných dní si môžete oddýchnuť na upravenej záhrade s vonkajším posedením. Priaznivci grilovaných špecialít si ich pripravia na grile. Naše ratolesti sa vyhrajú na vonkajšom detskom ihrisku. K úschove bicyklov a lyží poslúži vyhradená miestnosť v budove. Zaparkovať Vaše autá je možné v oplotenom priestore priamo pri objekte.

Rozhodne sa príďte ubytovať do jedného z moderných Apartmánov Podhájska, ktoré splnia Vaše očakávania a Vy tu tak prežijete príjemne strávený čas v kruhu najbližších. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Domáce zvieratá