Google: podhajska161

Apartmány Podhájska 161 nájdete v pokojnom a tichom prostredí obce Podhájska na južnom Slovensku.Objekt je ideálny pre rodiny s deťmi. Svoj pokoj a kľud si tu však nájdu aj manželské páry.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v štyroch samostatných apartmánoch s kapacitou 5 osôb. Každý z apartmánov je klimatizovaný a disponuje vlastným vchodom. Na prízemí apartmánov je Vám k dispozícii kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V podkroví každého apartmánu sa nachádza priestranná spálňová časť, vhodná pre pohodlné ubytovanie 5 osôb. Okrem televízora, rádia a CD prehrávača tu môžete využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet. Pre rodiny s malými deťmi radi poskytneme aj detskú postieľku.

Pri každom apartmáne nechýba vlastná terasa s možnosťou posedenia. Pre ubytovaných hostí je pripravený veľký altánok so záhradným krbom a grilom, ohnisko a detské ihrisko. S parkovaním Vašich áut mať problém u nás určite nebudete, to je zabezpečené priamo pri ubytovaní.