Apartmány 200 metrov od areálu kupaliska

Apartmány Pod Orechom sú umiestnené v meste Veľký Meder, vo vzdialenosti približne 200 metrov od termálnych kúpeľov Thermal Corvinus. V tomto areáli na Vás čakajú najrôznejšie atrakcie pre všetky vekové kategórie. Deti sa vyšantia na interaktívnom vodnom ihrisku či na lezeckej dráhe Tarzánie. Pre dospelých sú pripravené plavecké a relaxačné bazény, masáže, sauny a rôzne ďalšie wellness procedúry. V prípade, že by ste chceli spoznať tunajší kraj viac, môžete tak urobiť napríklad na bicykli a zamieriť k termálnym kúpaliskám v okolí, napríklad v Topoľníkoch alebo v Gabčíkove.

V Apartmánoch Pod Orechom Vám ponúkame počas celého roka ubytovanie v štyroch útulných apartmánoch s celkovou kapacitou až pre 14 osôb. Budete si tu tak môcť užiť príjemné chvíle s rodinou, ako aj s väčšou skupinkou priateľov.

Hostia sa u nás môžu ubytovať v jednom 5-lôžkovom, jednom 2-lôžkovom, v jednom 2-lôžkovom apartmáne s možnosťou využitia jednej prístelky alebo jednom 2-lôžkovom apartmáne s možnosťou využitia dvoch prísteliek. Každý z apartmánov je vybavený televízorom a kuchynským kútom s plynovým varičom (dvojplatničkou), mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Súčasťou všetkých apartmánov je samostatná kúpeľňa s toaletou ako aj jedálenská miestnosť, kde si môžete vychutnávať pripravené jedlá. Vo všetkých apartmánoch je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na dvore sa dá počas letných dní príjemné odpočinúť v tieni starého orecha a pripraviť si chutné opekané dobroty pri vonkajšom krbe. V priestrannej záhrade sa môžu vyšantiť Vaše ratolesti pri hraní rôznych hier. Parkovanie Vašich áut je zaistené na dvore pri apartmánoch.

Veľký Meder je miestom, ktoré je veľmi navštevované slovenskými a zahraničnými návštevníkmi. Preto ak sa rozhodnete toto mesto navštíviť, rátajte s množstvom atrakcií a služieb, ktoré vo Vás zanechajú vynikajúce pocity. Neviete kam tento rok na dovolenku? Príďte k nám, tešíme sa na Vás!