Skutočný oddych a zážitok... ako doma

Apartmány Pod horou ponúkajú útulné a pohodlné ubytovanie v malebnej liptovskej obci Pavčina Lehota, pod vrcholmi Nízkych Tatier, s priamymi výhľadmi na Západné Tatry. Približne 300 m od domu sa nachádza FUN PARK Žiarce.

Stredisko zábavy FUN PARK Žiarce je ideálne miesto na zimnú lyžovačku s rodinkou. V lete si tu môžete užívať adrenalín na bobovej dráhe, jazdiť na štvorkolách alebo aj na koni. Krásy podzemia poznáte v systéme Demänovských jaskýň (2 km). V blízkosti je tiež aquapark Tatralandia (10 km) či Vodný raj Bešeňová (20 km). V okolí je široká možnosť letnej turistiky, skialpinistických túr, horolezectva a cyklistiky s možnosťou odborného doprovodu, s inštruktážou a zabezpečenia potrebnej výstroje. V zime si zalyžujete v špičkovom stredisku Jasná Nízke Tatry. Priamo popri dome vedú upravené bežecké trate, ktoré sú za priaznivých snehových podmienok vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých bežkárov.

Apartmány Pod horou disponujú celkovou kapacitou pre 8 hostí. Máme v ponuke dva 4-lôžkové apartmány – jeden na prízemí a druhý na poschodí nášho rodinného domu. V každom apartmáne využijete manželskú posteľ, rozkladací gauč pre prespanie dvoch osôb, televízor so satelitným príjmom a balkón. Každý apartmán sa skladá tiež z kompletne vybaveného kuchynského kútika a kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. Nechýba WiFi pripojenie na internet zdarma v celom objekte.

V exteriéri každého apartmánu sú pre príjemné chvíle pripravené dve terasy s posedením a grilom. Na medziposchodí je umiestnená lyžiareň. Pre deti sme pripravili ihrisko s preliezkami a trampolínou. Na požiadanie Vám zapožičiame detskú postieľku a žehličku. Do 300 m od ubytovania sa dajú nakŕmiť koníky alebo si na nich zajazdiť – v Ovečkolande. Parkovanie pod dohľadom kamier je priamo pri objekte. Príďte, vrúcne Vás privítame.