Štýlové ubytovanie priamo v Bešeňovej

Apartmany Piemonti Vás privítajú priamo v rekreačnej obci Bešeňová, v pokojnej lokalite s privátnou záhradou.

Ak ste sa rozhodli stráviť Vašu dovolenku v Bešeňovej, u nás ste na tom správnom mieste. V blízkosti od ubytovania si oddýchnete a zaplávate v Thermal Parku Gino Paradise Bešeňová a pochutnáte si na dobrej večeri v okolitých reštauráciách. Na kúpalisku sa nadmieru vyšantia najmä tí najmenší, na ktorých tu čaká množstvo vodných atrakcií, toboganov a programov pre deti. Odporúčame Vám ísť aj na výlet k Archeoskanzenu Havránok a Liptovskej Mare, kde si užijete vodné športy, plavbu loďou i rybačku. Zaujímavou je tiež turistika do viacerých liptovských dolín a jaskýň. Počas zimného obdobia sa stáva Liptov obľúbenou lokalitou pre milovníkov zimných športov, ktorí si obľúbili najmä lyžiarske strediská Ski Park Malinô Brdo pri Ružomberku a Jasná - Nízke Tatry.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v Apartmánoch Piemonti s celkovou kapacitou pre 13 osôb. K dispozícii je Vám 2-lôžkové štúdio, 4-lôžkový a 5-lôžkový apartmán s dvomi prístelkami.

V 2-lôžkovom štúdiu je pre Vás pripravená predsieň, spálňa s manželskou posteľou, televízorom so satelitným príjmom a kuchynským kútikom. Kuchynský kútik je vybavený indukčnou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a jedálenským posedením. Súčasťou štúdia je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a sušiakom na bielizeň.

Pre hostí 4-lôžkového apartmánu je k dispozícii kuchynka vybavená elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a posedením. Detičky sa zabavia súborom hier a pripravili sme pre nich aj detskú postieľku i stoličku. V spálni je situovaná manželská, poschodová posteľ a televízor so satelitným príjmom. Samozrejmosťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a sušiakom na bielizeň.

Najväčší 5-lôžkový apartmán disponuje obývacou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom a rozťahovacím gaučom, ktorý je vhodný ako prístelka pre 2 osoby. S obývacou miestnosťou je prepojený kuchynský kútik s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, kompletným kuchynským a jedálenským servisom. Na prízemí apartmánu je situovaná 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a na poschodí 3-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami. Pre Vašich najmenších sme pripravili hračky, detskú postieľku a stoličku. V apartmáne sa rovnako nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a sušiakom na bielizeň.

WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou každej ubytovacej jednotky. Štúdio aj apartmány sú dovybavené vlastnou teraskou s exteriérovým posedením s možnosťou grilovania. Na záhrade sa pohojdáte na záhradnej hojdačke, zaskáčete si na trampolíne alebo zahráte futbal. Parkovanie áut je zabezpečené priamo na oplotenom pozemku. Prežite Vašu dovolenku na Liptove v komfortných Apartmánoch Piemonti. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Domáce zvieratá