Nadštandardné ubytovanie s wellness!

Štýlové Apartmány a Penzión Mária sa nachádzajú v príjemnom prostredí Nízkych Tatier, neďaleko Liptovského Mikuláš, v mestskej časti Bodice.

Príďte sa pokochať prekrásnou lokalitou Stredného Liptova, ktoré Vám ponúka mnohé atrakcie a možnosti na turistiku i cyklistiku. Milovníci vodných športov, rybolovu a výletných plavieb si vychutnajú voľné chvíle priamo na priehrade Liptovská Mara. Oddych a relax pre dospelých a maximálna zábava pre deti čaká v Aquaparku Tatralandia a v Thermal Parku Gino Paradise Bešeňová. V zime sa zo zastávky skibusu (200 m) odveziete priamo do lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry, kde si dosýta vychutnáte obľúbené zimné športy.

Po celý rok Vás ubytujeme v nadštandardných apartmánoch a izbách s celkovou kapacitou 73 lôžok vrátane prísteliek. Ubytovacie jednotky sú v nasledovnom rozložení:

Penzión
- jedna bezbariérová 2-lôžková izba,
- tri 2-lôžkové izby s možnosťou využitia jednej prístelky,
- dve 2-lôžkové izby s možnosťou využitia dvoch prísteliek,
- dve 3-lôžkové izby,
- štyri 3-lôžkové izby s možnosťou využitia dvoch prísteliek,
- jeden 2-lôžkový apartmán s možnosťou využitia dvoch prísteliek v obývacej miestnosti,
- jeden 7-lôžkový apartmán s dvomi spálňami a možnosťou využitia jednej prístelky v obývacej miestnosti.

Apartmány v dependance
- štyri 2-lôžkové apartmány s možnosťou využitia dvoch prísteliek v obývacej miestnosti.

Všetky ubytovacie jednotky sú komfortne vybavené a disponujú televízormi so satelitným príjmom ako aj vlastnými kúpeľňami so sprchovacím kútom a toaletou. V každom apartmáne navyše využijete kuchynku s elektrickou platničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Apartmány sú dovybavené balkónmi s nádherným výhľadom na Nízke Tatry.

V penzióne si naši hostia oddýchnu vo viacerých spoločenských miestnostiach. Nachádza sa tu lobybar s televízorom, vináreň s krbom, stolným futbalom a šípkami, ako aj dve reštaurácie. V jednej z nich využijete kuchynský kútik s mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Naplno si oddýchnete v našom wellness so saunou, masážami, ochladzovacou kaďou, vnútorným vyhrievaným bazénom, šatňou, toaletami.

Pre detičky sme pripravili detský kútik s rôznymi hračkami, knihami, v exteriéri sa dosýta vyhrajú na detskom ihrisku. Vy si popri tom pohodlne posedíte na letnej terase alebo záhradnej hojdačke. Na záhrade je možné grilovať, variť kotlíkový guľáš alebo opekať. V oplotenom areáli sa nachádza tiež mini zoo, v ktorej sa môžete aktívne zapojiť do kŕmenia miestnych zvierat.

Pozývame Vás oddýchnuť si a stráviť príjemné voľné chvíle do našich Apartmánov a Penziónu Mária. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!