Komfortné apartmány,posedenie s grilom

Srdečne Vás pozývame do novopostavených, nadštandardných Apartmánov Panoráma Jasná, nachádzajúcich sa v nádhernom prostredí Liptova, na začiatku Demänovskej doliny, neďaleko najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná - Chopok. Výborná poloha apartmánov uprostred nádhernej prírody Nízkych Tatier, v blízkosti všetkých známych atrakcií Liptova v kombinácii so zabezpečeným vysokým komfortom ubytovania je zárukou dovolenky plnej nie len pohodlia a dokonalého relaxu, ale aj aktívneho oddychu a športového vyžitia. Okrem skvelej lyžovačky v lyžiarskom stredisku Ski Žiarce - Pavčina Lehota a blízkom špičkovom lyžiarskom komplexe Jasná - Chopok si Váš pobyt môžete spríjemniť relaxáciou vo vitálnom svete a v bazénoch vodného sveta Tatralandia, oddychom v areáli termálneho kúpaliska Liptovský Ján, návštevou obľúbených demänovských jaskýň, člnkovaním a inými vodnými športmi na Liptovskej Mare či adrenalínovými aktivitami ako rafting a paragliding.

Celoročne ponúkame našim hosťom komfortné ubytovanie v 6 luxusne novozariadených apartmánoch, ktoré sú vhodné pre ubytovanie 2 až 4 osôb.

Súčasťou každého apartmánu je dvojlôžková spálňa a štýlová obývacia miestnosť s pohodlnou rozťahovacou pohovkou (využiteľnou pre prespanie 2 osôb), jedálenskou časťou s posedením a kompletne vybavenou kuchynkou, vhodnou na prípravu vlastného stravovania. Vo výbave kuchynky je Vám k dispozícii keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je taktiež šatník, balkón a vlastná kúpeľňa s toaletou. Vo výbave apartmánov nechýba ani televízor so satelitným príjmom, trezor, rádio a WiFi pripojenie na internet.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia aj v štýlovo zariadených spoločenských priestoroch ubytovania s barom, vinárňou, terasou s posedením ako aj v záhradnom altánku s možnosťou grilovania. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené na parkovisku, stráženom kamerovým systémom. Počas Vášho pobytu je Vám tu rovnako k dispozícii lyžiareň so sušičom topánok.

Doprajte si výnimočnú dovolenku v štýlovo a moderne zariadených Apartmánoch Panoráma Jasná, voňajúcich ešte novotou a poskytujúcich viac miesta ako iné penzióny a hotely. Presvedčte sa o tom sami a rezervujte si Váš pobyt u nás ešte dnes. Tešíme sa na Vás.