Komfortné apartmány blízko Jasnej

Apartmány Nemo sa nachádzajú na Liptove v príjemnom prostredí Liptovského Mikuláša, presnejšie v mestskej časti Demänová na začiatku Demänovskej doliny. Liptov Vám ponúka široké možnosti trávenia voľného času počas celého roka. V zime si zalyžujete v špičkovom lyžiarskom stredisku Jasná - Chopok (9 km). Menej náročných lyžiarov poteší stredisko Žiarce v Pavčinej Lehote, kde okrem Ski centra nájdete bobovú dráhu (3 km). V lete si užijete dostatok prechádzok a túr prekrásnou prírodou Nízkych Tatier. Túry na Chopok či Ďumbier sú na nezaplatenie. Na výlet sa oplatí vybrať do Demänovských jaskýň (5 km), do Pribyliny - Múzeum Liptovskej Dediny (23 km), na archeologické nálezisko Havránok či do Vlkolínca. Celoročne sa osviežite a zrelaxujete v aquaparku Tatralandia (8 km), v Gino Paradise Bešeňová (18 km) či v Liptovskom Jáne (8 km). V prípade zlého počasia si môžete zajazdiť na motokárach v Paludzke.

Naším hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v novopostavenej prístavbe rozdelenej na dva farebne ladené samostatné apartmány. V každom apartmáne sa môžu ubytovať 4 osoby, celková kapacita ubytovania tak predstavuje 8 lôžok. Obidva apartmány tvori spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom s možnosťou dvoch prísteliek. Apartmány sú vybavené vlastnou kuchynkou a kúpeľňou so sprchou, umývadlom a toaletou. V kuchynkách si môžete pripraviť raňajky či večeru. Poslúži Vám k tomu elektrický varič, chladnička, varná kanvica a všetky potrebné riady na varenie i stolovanie. Apartmány sú navyše vybavené televízorom, satelitom a WiFi pripojením na internet. Z apartmánových balkónov sa Vám naskytne malebný výhľad na Vysoké Tatry.

Ubytovaní hostia môžu využívať vonkajší altánok s posedením a vonkajším krbom. Pripravíte a vychutnáte si tu chutné grilované jedlá, pivko či kávičku. K areálu patrí záhradná hojdačka a trampolína pre deti. Kúsok od nás je tenisový kurt a niekoľko reštaurácii s výborným jedlom. Hosťom taktiež ponúkame výlety loďou po Liptovskej Mare, možnosť jazdy na štvorkolkovej trati alebo prepravu osôb 8 miestnym mikrobusom. Súčasťou apartmánov je súkromné parkovisko v uzamykateľnom dvore. Príďte relaxovať na Liptov. Čaká Vás u nás tiché prostredie a maximálne súkromie. Tešíme sa na Vašu návštevu.