Veľmi výhodné ceny ubytovania!

Apartmány na Liptove v krásnom pokojnom prostredí malebnej obce Liptovské Sliače sú veľmi vhodné na trávenie príjemnej dovolenky pre rodinky s deťmi. Pre našich hostí ponúkame útulné ubytovanie v dvoch štvorlôžkových apartmánoch. Každý z apartmánov disponuje vlastným vchodom z pekne upravenej záhrady a WiFi pripojením na internet. Vybrať si môžete z nasledovných možností:

1. Apartmán je zložený zo štvorlôžkovej izby s televízorom so satelitným príjmom, kuchynským kútom s kompletným vybavením - mikrovlnnou rúrou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou, kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Bezplatné WiFi pripojenie v objekte aj von je samozrejmosťou.

2. Apartmán disponuje trojlôžkovou izbou s možnosťou jednej prístelky, televízorom so satelitným príjmom, kuchynským kútom s kompletným vybavením - mikrovlnnou rúrou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou, kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Bezplatné WiFi pripojenie v objekte aj von je samozrejmosťou.

Súčasťou záhrady sú dve záhradné kryté posedenia s možnosťou grilovania na vonkajšom krbe a opekania na otvorenom ohnisku. K dispozícii je tu aj záhradná hojdačka a detské pieskovisko. Parkovanie je bezproblémové priamo pri ubytovaní. V prípade záujmu Vám radi pomôžeme so zabezpečením stravovania. Tešíme sa na Vašu návštevu.

V blízkosti ubytovania môžete navštíviť:
- Gino Paradise Bešeňová (10 min. autom)
- Kúpele Lúčky (15 min. autom)
- aquapark Tatralandia (20 min. autom)
- Národne múzeum Vlkolínec (20 min. autom)
- lyžiarske stredisko Jasná Chopok (25 min. autom)
- Demänovská jaskyňa (25 min. autom)