Komfortné apartmány v centre Bratislavy!

Apartmány Mickiewiczova sú situované v centrálnej časti Bratislavy - priamo v mestskej časti Staré Mesto, vo vzdialenosti len 15 minút pešou chôdzou od historického centra mesta.

Práve vynikajúca poloha apartmánov v kombinácii s ich komfortným vybavením je zárukou skvelého pobytu či dovolenky plnej relaxácie, zábavy, aktívneho oddychu alebo spoznávania historických a kultúrnych krás hlavného mesta. V blízkosti apartmánov môžete využívať služby viacerých reštaurácií, barov, kaviarní a obchodných domov, či navštíviť mnoho galérií, múzeí alebo krásnu Medickú záhradu. Veľmi blízko od apartmánov to budete mať rovnako k Obchodnej ulici s bohatým výberom obchodov. Váš voľný čas si spríjemníte aj príjemnými prechádzkami nábrežím Dunaja alebo historickými uličkami centra mesta.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štyroch samostatných a moderne zariadených apartmánoch v centre Bratislavy, ktoré disponujú spolu celkovou kapacitou pre 25 až 31 osôb. Vďaka svojmu vybaveniu sú apartmány ideálnou voľbou pre všetky rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich, pracovné kolektívy, či rekreačných turistov, a to na krátkodobé ale aj dlhodobejšie pobyty.

Každý z apartmánov disponuje okrem spálňovej časti taktiež príjemnou obývacou miestnosťou s televízorom a pohodlnou pohovkou (využiteľnou pre prespanie jednej až dvoch osôb), ktorá je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastného stravovania. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je vlastná kúpeľňa s toaletou, či zaistená možnosť využívania WiFi pripojenia na internet, žehliacej dosky a žehličky. Vybrať si u nás môžete spomedzi nasledovných možností apartmánov:

• Apartmán 18 s kapacitou pre 5 až 7 osôb, zložený z jednej 2-lôžkovej spálne a z ďalšej 3-lôžkovej spálne. V jednej izbe je pre Vás pripravená manželská posteľ + 1 lôžko, v druhej sú umiestnené dve samostatné postele. V obývacej miestnosti apartmánu je možné využiť pre prespanie dvoch ďalších osôb rozložiteľnú pohovku. K dispozícii je Vám tu LCD televízor, chladnička s mrazničkou, elektrický sporák, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a prekvapkávač na kávu. Súčasťou tohto apartmánu je taktiež väčšia terasa s posedením.

• Apartmán 19 s kapacitou pre 1 až 4 osoby, ktorého súčasťou je jedna izba spojená s kuchyňou. V apartmáne je manželská posteľ a pre prespanie ďalších dvoch osôb slúži rozkladacia pohovka. Tento apartmán je vybavený taktiež LCD televízor, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, automatickou práčkou, mikrovlnnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a väčšou terasou s možnosťou posedenia.

• LACNÉ DLHODOBÉ ubytovanie v Apartmáne 22 je vhodné pre agentúrne ubytovanie aj pre partie pracovníkov. Je to samostatný veľký byt, ktorý je zložený z jednej 2-lôžkovej spálne a dvoch až troch 3-lôžkových spální. V apartmáne sú 2 sprchy a 2 toalety spoločné pre 4 uzamykateľné izby. K dispozícii je tiež spoločenská miestnosť s televízorom, zariadená kuchyňa s chladničkou, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou, elektrickou varnou platňou a elektrickou rúrou. Jedna izba disponuje aj terasou.

• Apartmán 23 s kapacitou pre 5 až 6 osôb, tvorený jednou 2-lôžkovou spálňou s dvomi alebo tromi samostatnými lôžkami a jednou 3-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Ani vo výbave tohto apartmánu nechýba LCD televízor, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, automatická práčka, žehlička, fén, ako aj menšia terasa.

• Apartmán 24 s kapacitou pre 2 až 4 osoby, ktorého súčasťou je jedna spálňa s manželskou posteľou (pre prespanie ďalších dvoch osôb slúži rozkladateľná sedačka v obývacej miestnosti). Tento apartmán je vybavený taktiež LCD televízor, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, automatickou práčkou, mikrovlnnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, žehličkou, fénom a väčšou terasou s možnosťou posedenia.

Všetky apartmány sa nachádzajú na rovnakom poschodí budovy, v ktorej je Vám k dispozícii výťah. Parkovanie Vašich áut je možné v tesnej blízkosti ubytovania, prípadne ak si parkovanie zarezervujete vopred pred pobytom, využívať môžete za poplatok aj priestory garáže. Tešíme sa na Vás.