Príjemné ubytovanie za výhodné ceny!

Apartmány Marta sú situované v nádhernom vysokohorskom prostredí Vysokých Tatier, v tichej časti na okraji malebnej podtatranskej obce Nová Lesná. Ideálna poloha ubytovania v srdci Tatier poskytuje našim hosťom široké možnosti rekreácie, aktívneho oddychu či turistiky. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete turistikou množstvom chodníkov vedúcich očarujúcou prírodou Tatranského národného parku. Či už sa rozhodnete podniknúť túru na Hrebienok, Lomnický štít, Skalnaté pleso alebo Štrbské Pleso, ďaleko od nás to mať veru nebudete. Na pohodlnú prepravu k týmto tatranským centrám môžete využívať aj 15 minút vzdialenú zastávku tatranskej elektrickej železnice. Ak túžite pre relaxe v termálnych bazénoch, vybrať sa budete môcť do blízkeho aquaparku AquaCity Poprad či termálneho kúpaliska Vrbov.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v dvoch príjemne zariadených apartmánoch s kapacitou 6 osôb. Súčasťou vybavenia každého apartmánu je okrem spálňovej časti s dvomi izbami s televízorom so satelitným príjmom aj bezplatné WiFi pripojenie na internet, vlastná kúpeľňa s toaletou a kompletne vybavená kuchyňa, vhodná na plnohodnotnú prípravu vlastného stravovania. Dispozičné riešenie jednotlivých apartmánov je nasledovné:

- apartmán so samostatným vchodom je tvorený jednou dvojlôžkovou izbou a jednou väčšou trojlôžkovou izbou s možnosťou využitia jednej prístelky. V plne vybavenej kuchyni apartmánu je Vám k dispozícii plynový sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica a kávovar;
- apartmán, umiestnený v podkroví disponuje dvomi podkrovnými trojlôžkovými spálňami. K výbave jeho kuchynky patrí elektrický varič, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica a kávovar.

Relax a oddych si môžu ubytovaní hostia dopriať na terase s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania na záhradnom krbe a grile. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára aj veľká pekne upravená záhrada rodinného domu. S parkovaním mať u nás problém nebudete, je možné priamo vo dvore. Tešíme sa na Vašu návštevu.