Komfortné ubytovanie za výhodné ceny

Apartmány LÝDIA sú situované v tichej lokalite pri vstupe do oddychovej zóny na okraji obce Zuberec, nachádzajúcej sa v turisticky veľmi obľúbenej a vyhľadávanej časti Západných Tatier, Roháčov.

Hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v novopostavenom dome v dvoch trojlôžkových apartmánoch a jednom väčšom trojizbovom apartmáne s celkovou kapacitou 8 lôžok. Každý apartmán disponuje televízorom, WiFi pripojením na internet, kompletne vybavenou kuchynkou s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Ubytovacie zariadenie má dva samostatné vchody.

K dispozícii pre hostí je záhradné posedenie s grilom a hojdačka. Zaparkovať svoje auto si môžu hostia priamo pri objekte.

V letnom období láka turistov malebná okolitá príroda so širokými možnosťami turistických trás a cyklotrás. V zimnom období si môžete užiť skvelú lyžovačku v blízkych lyžiarskych strediskách Milotín a Janovky, ktoré sú vzdialené len 1 km od nášho ubytovania.