Apartmány blízko termálneho kúpaliska!

Chcete sa zrelaxovať v termálnej vode a zároveň si počas dňa vychutnať oddych v tieni na lehátku v nádhernej záhrade plnej ovocných stromov? Apartmány Lýdia sú potom pre Vás, Vaše ratolesti, rodinu či priateľov to pravé. Ideálna poloha ubytovania v blízkosti len 15 minút od termálneho kúpaliska Štúrovo ako aj široká škála možností celoročných aktivít v okolí Vám zaručí dovolenku plnú pohody, relaxu a nezabudnuteľných zážitkov.

Okrem vodných radovánok si dokonale užijete aj spoločenský a kultúrny život v meste. Príjemné kaviarničky a reštaurácie, či návšteva múzea alebo galérie Vám určite spríjemnia Váš pobyt. Zaujímavá je aj jazda čierno-červeným vláčikom, ktorý Vás prevezie cez námestie Štúrova, známy most Márie Valérie a svoju jazdu končí v Ostrihome pri preslávenej bazilike. Počas svojho pobytu rozhodne nevynechajte ani cyklistické chodníčky a výhľady, ktoré sa Vám naskytnú pri potulkách okolitou prírodou.

Apartmány Lýdia disponujú tromi komfortne a vkusne zariadenými apartmánmi s celkovou kapacitou až pre 17 osôb. Vybrať si tu môžete spomedzi nasledovných apartmánov:

• Predný apartmán č. 1 s kapacitou pre 6 až 8 osôb je tvorený tromi 2-lôžkovými spálňami s manželskou posteľou (v jednej zo spální sú k dispozícii dve prístelky). Súčasťou apartmánu je príjemná spoločenská miestnosť a dve kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou.
• Zadný apartmán č. 2 s kapacitou pre 4 osoby, zložený z jednej 4-lôžkovej spálne (s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami) a kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou.
• Zadný apartmán č. 3 s kapacitou pre 4 až 5 osôb, tvorený jednou 4-lôžkovou spálňou (s manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami a možnosťou prístelky) a kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou.

Všetky tri apartmány disponujú samostatným vchodom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom ako aj plne vybavenou kuchyňou (s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou). V priestoroch všetkých apartmánov je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Veríme, že pohodu a relax si vychutnáte aj v našej krásnej záhrade plnej ovocných stromov, kde bude mať dostatočný výbeh aj Váš domáci miláčik. Vaše deti sa vyšantia na hojdačke a postavia hrady z piesku na pieskovisku. Vy si zatiaľ užijete grilovačku či uvaríte guláš na ohnisku. Príjemné teplé večery môžete stráviť aj v altánku. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu skorú návštevu!