S krásnym výhľadom na Belianske Tatry!

Apartmány Lucia sú situované v nádhernom prostredí Belianskych Tatier, na severnom okraji rázovitej obce Ždiar, v tichej uličke mimo rušnej komunikácie.

Prekrásna okolitá príroda poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti aktívneho oddychu a relaxu. Vychutnávať si tu môžete množstvo príjemných romantických prechádzok, horských a cyklistických túr okúzľujúcou okolitou prírodou Belianskych Tatier, na ktoré štíty máte zaručený krásny výhľad už priamo z ubytovania. Spoznávať môžete rovnako krásy Spišskej Magury, či poľskej časti Vysokých Tatier. Obec Ždiar sa radí k pamiatkovým rezerváciám ľudovej architektúry, na svoje si tu preto prídu aj všetci milovníci kultúrnych a historických pamiatok. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj prehliadkou krásnej blízkej Belianskej jaskyne. V zimnom období sú tu vytvorené výborné podmienky pre bežecké ako aj klasické zjazdové lyžovanie. Na výber tu máte upravené bežecké trate a zjazdovky hneď viacerých lyžiarskych stredísk. K dispozícii sú Vám služby lyžiarskych stredísk Ski centrum Strachan a Strednica, či Ski Bachledova dolina - Jezersko.

Celoročne ponúkame našim hosťom príjemné privátne ubytovanie v 3 samostatných a útulne zariadených apartmánoch, ktoré disponujú spolu celkovou kapacitou 17 lôžok (po dohode možnosť využitia aj prísteliek). Vybrať si u nás môžete spomedzi jedného 5-lôžkového apartmánu s vlastnou kuchyňou ako aj dvoch apartmánov s kapacitou pre 6 až 8 osôb, ktoré disponujú spoločnou kuchyňou a spoločenskou miestnosťou. Vítané sú u nás tak páry, rodinky s deťmi ako aj väčšie skupiny priateľov.

Na prízemí ubytovania je umiestnený 5-lôžkový apartmán, tvorený vstupnou miestnosťou s posedením, televízorom a jedálenskou časťou, plne vybavenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastného stravovania, tromi spálňami, kúpeľňou so sprchovacím kútom a samostatnou toaletou. Pripravená je tu pre Vás jedna menšia 1-lôžková izba a dve 2-lôžkové izby (súčasťou jednej izby je aj balkón). Na poschodí sa nachádzajú ďalšie dva apartmány, zložené vždy z dvoch 3-lôžkových izieb s možnosťou využitia jednej prístelky. Každý z týchto apartmánov je vybavený vlastnou kúpeľňou s vaňou a samostatnou toaletou (v jednom apartmáne sú k dispozícii dve toalety). Pre príjemný oddych môžu ubytovaní hostia z oboch apartmánov využívať spoločnú spoločenskú miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a posedením (na vyžiadanie aj s DVD prehrávačom a videom). Na prípravu vlastných chutných jedál je Vám tu k dispozícii taktiež spoločná kompletne vybavená kuchyňa. V priestoroch celého ubytovania je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Rodinám s deťmi poskytujeme okrem detskej postieľky taktiež detskú stoličku na kŕmenie.

Apartmány sú postavené na veľkom, ohradenom pozemku s možnosťou vonkajšieho posedenia. Nechýba tu ani záhradný krb na grilovanie, kotlík, či dve záhradné hojdačky. Vaše ratolesti tu majú dostatočný priestor pre šantenie a hranie rôznych hier. Zabaviť sa môžu aj v pieskovisku s hračkami.

Parkovanie áut je možné zdarma priamo pri ubytovaní, v blízkosti ktorého sa nachádza aj autobusová zastávka a dobré potraviny. Tešíme sa na Vás.