Vstupné na term. kúpalisko a WiFi v cene

Apartmány Lara I. a II. sa nachádzajú v areáli termálneho kúpaliska Vadaš, pri jazere. Pri apartmánoch je zaistená možnosť parkovania, vonkajšie posedenie, či hojdačky a pieskovisko pre deti.

Apartmány Lara II. (novostavba 2016):
Ponúkame Vám možnosť ubytovania v 10 štvormiestnych apartmánoch, z ktorých je 5 umiestnených na prízemí a 5 na poschodí. Každý apartmán má rozlohu 35 m2. Vo vybavení všetkých apartmánov sú Vám k dispozícii 2 samostatné 2-lôžkové izby s posteľným prádlom, samostatné sociálne zariadenie, miestnosť s jedálenským stolom a kuchynským kútom, vybaveným dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Zaistená je tu rovnako klimatizácia, televízor a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V cene majú ubytovaní hostia zahrnuté okrem ubytovania taktiež využívanie klimatizácie a WiFi pripojenia na internet, vstupné na termálne kúpalisko a parkovanie priamo pri ubytovaní.

Apartmány Lara I. (novostavba 2020):
Hosťom vieme poskytnúť ubytovanie taktiež v štyroch štvormiestnych apartmánoch so samostatným vchodom, pričom 2 sa nachádzajú na prízemí a 2 na poschodí. Apartmány sú vybavené 2 samostatnými izbami, v každej sú umiestnené dve lôžka (s posteľným prádlom), samostatným sociálnym zariadením a kuchynkou s dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a základným riadom. Využívať tu môžete taktiež televízor a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Každý apartmán má rozlohu 30 m2 a bezplatnou klimatizáciou.

V cene majú ubytovaní hostia zaistené WiFi pripojenie na internet, vstupné na termálne kúpalisko a parkovanie priamo pri ubytovaní.