Luxusné apartmány len 5 min. od centra!

Luxusné Apartmány Kukučín sú situované v atraktívnej lokalite Košíc, len pár minút od centra mesta, na Kukučínovej ulici.

Nádherné mesto Košice ponúka mnoho zaujímavých možností pre strávenie voľných chvíľ. V blízkosti apartmánov sa nachádza Kultúrpark a Hlavná ulica, kde sa pokocháte Dómom sv. Alžbety, Kaplnkou sv. Michala, spievajúcou fontánou a mnohými ďalšími krásami mesta. V prípade, že sa chcete okúpať môžete sa vybrať na kúpaliská Triton, Ryba Anička alebo na mestskú plaváreň. Milovníkov prírody a tých najmenších poteší Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika i Zoologická záhrada Košice. V zime si zalyžujete na upravených svahoch lyžiarskych stredísk Červený breh, Kavečany alebo Ski Jahodná.

Celoročné ubytovanie v Apartmánoch Kukučín disponuje celkovou kapacitou pre 22 osôb vrátane prísteliek. Apartmány sú Vám k dispozícii v nasledovnom rozložení:
- tri bezbariérové apartmány, z toho dva 2-lôžkové a jeden 3-lôžkový, všetky s možnosťou využitia prístelky,
- tri 3-lôžkové apartmány s možnosťou využitia prístelky.

Apartmány sú komfortne zariadené s televízorom so satelitným príjmom, telefónom, minibarom a pohodlným sedením. Využijete tu tiež kompletne vybavenú kuchynku s keramickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a kávovarom. Každý z apartmánov disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zabezpečené káblové i WiFi pripojenie na internet.

K dispozícii je Vám recepcia s možnosťou platby kartou, kde je možné zapožičať žehličku a využiť služby prania. Dokonalý relax a oddych si doprajete v našej saune a vírivke (za poplatok). Počas teplých dní si príjemne posedíte na terase alebo v altánku, kde si ugrilujete chutné pokrmy na grile alebo poopekáte slaninku na ohnisku. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Veríme, že si pri návšteve Košíc zvolíte ubytovanie v našich luxusných Apartmánoch Kukučín a strávite tak dokonalé voľné chvíle. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá